Prywatne przedszkole w małym mieście?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

mila

Posty

12

Rejestracja

6 lut 2013, o 23:27

Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: mila » 15 lut 2013, o 21:58

Zastanawiam się, jakie są szanse na to, że prywatne przedszkole utrzyma się w mieście, którego liczba mieszkańców nie przekracza 20 tys. Jakich dochodów można się spodziewać z takiej działalności? Wiecie może coś na ten temat?
Razem z koleżanką i jej siostrą zastanawiamy się nad takim ekologicznym przedszkolem, coś jak http://junior.lublin.pl/. Wiecie, zdrowa żywność, dużo spacerów, może wykonywanie własnoręcznych zabawek, propagowanie zdrowego stylu życia. Wszystkie jesteśmy po pedagogice, ja jestem bardzo eko, koleżanka ma doświadczenie w pracy jako wychowawczyni dzieci w wieku przedszkolnym itp.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: krzysztofol » 16 lut 2013, o 11:34

Jest to jak najbardziej dobry pomysł. Tego typu miejsca są potrzebne bo w Polsce nie istnieje profesjonalna publiczna sieć przedszkoli.


_________________________________________________________________________________________________

Dziwnów noclegi - wygodne i przestronne pokoje do wynajęcia.
no avatar
User

Magdalena

Posty

9

Rejestracja

19 lut 2013, o 14:44

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: Magdalena » 19 lut 2013, o 14:48

Myślę, że to jest dobry pomysł. Warto rozeznać się w temacie liczby urodzeń jakie są dokładne statystyki. Ale z tego, co sie orientuję na przedszkola, żłobki raczej jest deficyt.
no avatar
User

Tompompon

Posty

2

Rejestracja

27 sty 2013, o 16:23

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: Tompompon » 19 lut 2013, o 17:28

mila pisze:Zastanawiam się, jakie są szanse na to, że prywatne przedszkole utrzyma się w mieście, którego liczba mieszkańców nie przekracza 20 tys. Jakich dochodów można się spodziewać z takiej działalności? Wiecie może coś na ten temat?


Z tego co widać w temacie przedszkoli, a raczej ich braku, to co piszesz to dobry pomysł na biznes.
Nie da się jednak odpowiedzieć na Twoje pytanie : jakich dochodów można się spodziewać. Wszystko zależy od bardzo wielu spraw. Czy macie lokal ? Będziecie wynajmować ? To chyba jedna z bardziej cenotwórczych spraw. Opisz więcej szczegółów.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2013, o 13:38 przez Tompompon, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

Katarzynaa

Posty

10

Rejestracja

22 lut 2013, o 12:44

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: Katarzynaa » 22 lut 2013, o 12:54

Myślę, że pomysł z otwarciem przedszkola to w dzisiejszych czasach bardzo dobry pomysł.
Ten program magazynowy jest naprawdę fajny:)
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: Felicja » 22 lut 2013, o 13:54

Otwierać warto - sama wiem, jak ciężko zapisać dziecko do przedszkola państwowego - za mało mijesc, więc rodzice wybierają prywatne przedszkola.
Awatar użytkownika
User

ego

Posty

7

Rejestracja

23 lut 2013, o 21:47

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: ego » 23 lut 2013, o 21:54

Ogólnie przedszkola to teraz "towar deficytowy". Ale pytanie czy w małym miescie znajdzie się wystarczająca liczba dzieci. To trzeba dokładni zbadać i przeanalizować.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:39

Pomysł jest całkiem ciekawy. Chętnie posłałabym dziecko do takiego przedszkola eko, żeby od najmłodszego wieku wpajano mu dobre nawyki.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, o 10:11 przez wiosna, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

Catherine13

Posty

15

Rejestracja

7 lut 2013, o 11:44

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: Catherine13 » 28 lut 2013, o 09:15

Myślę, że to dobry pomysł. Ale to nie jest łatwe do rejestracji przedszkola i spełniają wszystkie warunki.
no avatar
User

marzenkakpcz

Posty

5

Rejestracja

28 lut 2013, o 21:32

Re: Prywatne przedszkole w małym mieście?

Postautor: marzenkakpcz » 28 lut 2013, o 21:35

W małym mieście to raczej nie ma co otwierać przedszkola prywatnego bo nie okłamujmy się ale ludzi nie będzie na nie stać. Lepiej pomyśleć o większym mieście.
Zapraszam na mój blog o strategicznych grach przeglądarkowych.
Zobacz też jak sprawdzić bik?.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.190s | 12 Queries | GZIP : Off ]