projekt domów

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

projekt domów

Postautor: fangot » 8 kwie 2018, o 22:32

Warto projektować domy od podstaw? Jest mnóstwo gotowych projektów do kupienia, czy nie znajdzie się tam nic interesującego?
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: projekt domów

Postautor: Agaga » 11 kwie 2018, o 13:21

Zależy jakie masz oczekiwania.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: projekt domów

Postautor: Apol » 14 kwie 2018, o 21:55

Jasne, że znajdą się ciekawe projekty i to nie mało, ale prawda jest taka, że żaden z nich nie będzie dopasowany do Ciebie w 100%, dlatego jak możesz trochę więcej zapłacić (a w przypadku ceny wybudowy domu nie jest to duży wydatek), to tylko architekt
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: projekt domów

Postautor: fangot » 15 kwie 2018, o 16:45

Jedyną zaletą korzystania z architektów jest to, że tworzą indywidualny projekt domu, czy są jeszcze inne udogodnienia
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: projekt domów

Postautor: Apol » 21 kwie 2018, o 20:41

To przecież ich główne zadanie - stworzenie unikalnego budynku, czego jeszcze oczekujesz? Niektórzy architekci zajmą si też papierkową robotą z urzędem, ale to nie we wszystkich przypadkach
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: projekt domów

Postautor: fangot » 22 kwie 2018, o 12:38

Architekt ma do tego prawo? Może zająć się papierologią? Jest to wpisane w koszta, czy trzeba dopłacać?
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: projekt domów

Postautor: Apol » 23 kwie 2018, o 18:41

Nie wszystkie biura architektoniczne się tego podejmują, a czy jest to wpisane w koszta to już w zależności od biura, architektonicznego. W poszukiwaniu dobrej oferty architekta zastanów się nad http://architektlodz.pl/ są bardzo kreatywni i wykorzystują najlepsze jakościowo rozwiązania.
no avatar
User

Vit0

Posty

12

Rejestracja

16 maja 2018, o 15:17

Re: projekt domów

Postautor: Vit0 » 16 maja 2018, o 15:23

Są wady i zalety kupowania gotowych projektów, myślę, że podstawowymi są ceny i czas. Zrobienie od podstaw projektu i do tego jakiegoś nietypowego, spełniającego nasze zachcianki może być drogie. I to też znacznie dłużej trwa, mogą się przez to opóźnić prace budowlane, a to też często bywa później źródłem dodatkowych kosztów. I ostatecznie zrobienie własnego projektu nie zawsze okazuje się być po czasie najlepszą opcją, gotowe projekty są raczej dopracowane i przetestowane, a taki nasz projekt może fajnie wyglądać na papierze, ale jak dom powstanie może się okazać, że są nieprzewidziane problemy.
Miałem kilka lat temu podobny dylemat, nie gonił mnie czas ale koszty to sprawa jednak istotna więc ja kupiłem gotowy od tego biura studioatrium.pl i to była dobra decyzja. Mieszkamy w domu już 2,5 roku, i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: projekt domów

Postautor: kabix179 » 23 sie 2018, o 21:56

Moim marzeniem nieustannie było mieć domek jednorodzinny. Także to życzenie stało się w końcu wiarygodnością. Obecnie posiadam przeuroczy domek, który jest obiektem zachwytu przez kupę ludzi. Dowiedziałam się, że firma, która wspomogła uskutecznić mi to pragnienie specjalizuje się nie jedynie w szkicach domków lecz różnych innych obiektów podobnie strefy publicznej. Uczciwie polecam - http://www.plplus.pl/.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: projekt domów

Postautor: Hanik » 4 wrz 2018, o 17:42

Oczywiście, że gąszczu gotowych projektów można znaleźć ten najbardziej nam odpowiadający. Jednak czy nie lepiej stworzyć dom idealny dla siebie? Moim zdaniem warto dlatego też zdecydowaliśmy się na budowę domu drewnianego z bala według indywidualnego projektu. Dom buduje dla nas Natur Eko Dom, a projekt wykonywało biuro projektowe, które na co dzień z nimi współpracuje. dom spełnia wszystkie nasze upodobania, a co najważniejsze będzie w pełni ekologiczny i energooszczędny.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.388s | 14 Queries | GZIP : Off ]