Program Partnerki UTI.pl

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

greik

Posty

1

Rejestracja

16 lip 2011, o 22:54

Program Partnerki UTI.pl

Postautor: greik » 16 lip 2011, o 22:55

Hej,
Mam dla Ciebie bardzo konkretny pomysł na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że działasz przez kilkanaście minut dziennie – i Twoje działanie przekłada się na rzeczywiste pieniądze!
Twój Plan działania:
- rejestrujesz się w naszym systemie na stronie uti.pl – dostajesz 10 zł
- logujesz się do swojego Panelu Klienta – sprawdzasz swój unikatowy link partnerski w zakładce Program Partnerski w swoim Panelu
- polecasz Uti znajomym i … nieznajomym – zarabiasz 5 zł za każdego Poleconego + do 15 % prowizji z zakupionych przez niego usług (i tak aż przez 3 lata!!!)
- Twój Polecony dostaje 10 zł na start!
Jak możesz polecać:
1. Polecasz zawsze korzystając ze swojego linka partnerskiego !!!
2. Masz własną stronę www/blog/forum – umieszczasz baner z gotowych materiałów dostępnych w serwisie uti.pl;
3. Masz bazę maili do znajomych lub inne źródła kontaktu – wysyłasz serie listów (gotowe wzory dostępne w zakładce Materiały);
4. Korzystasz z facebook/naszej klasy/lub innego portalu społecznościowego – wysyłasz komunikat o możliwości zarobku z nami, o super usługach i dobrych cenach;
5. Masz gg lub inny komunikator – umieszczasz swój link partnerski w opisie;
6. Wybierz swój własny sposób polecania Uti i czerpania realnego zysku – mów, pisz, informuj!!!
W ofercie Uti znajdziesz m.in. stronę www z domeną za 82 zł, domenę .pl za jedyne 12 zł i wiele innych atrakcyjnych usług.
Wykorzystaj możliwości jakie daje Ci nasz system – zarejestruj się w Programie Partnerskim uti.pl uti.pl ..!
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Program Partnerki UTI.pl

Postautor: OndajOn » 31 paź 2011, o 16:13

No ten program partnerski jest faktycznie korzystny. ja mam hosting u nich, ale jeśli jeszcze można zarabiać to z chęcia się skuszę :D
no avatar
User

urszulka

Posty

22

Rejestracja

10 paź 2011, o 09:09

Re: Program Partnerki UTI.pl

Postautor: urszulka » 2 lis 2011, o 11:25

Z wielką dozą nieśmiałości odnoszę się do takich pomysłów,ale życzę powodzenia.
no avatar
User

Aniaa

Posty

2

Rejestracja

13 lut 2012, o 15:47

Re: Program Partnerki UTI.pl

Postautor: Aniaa » 13 lut 2012, o 15:56

Też mam tutaj hosting, dlatego mogę śmiało polecić. Teraz jeszcze promocyjne ceny-10 zł za usługi. Warto się zainteresować www.uti.pl/voucher
no avatar
User

pawelkacz

Posty

2

Rejestracja

21 maja 2012, o 20:57

Re: Program Partnerki UTI.pl

Postautor: pawelkacz » 21 maja 2012, o 21:18

Witam, ja również mogę się przyłączyć bo tez mam u nich hosting i naprawdę jestem zadowolony.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]