Program do fakturowania - jaki

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Program do fakturowania - jaki

Postautor: Adamus » 8 maja 2022, o 15:38

Na jaki program do fakturowania online postawić, który jednocześnie usprawni procesy księgowe? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję w znalezieniu odpowiedniej wersji do mojej firmy z 10 pracownikami. Macie dla mnie wskazówki? Pozdrawiam!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Program do fakturowania - jaki

Postautor: RafałSek » 17 maja 2022, o 11:21

Ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę tutaj wymienić program RafSoft 2022 w wersji Standard https://www.rafsoft.net/ z którego korzystamy w firmie, jeśli chodzi o wygodną i efektywną pracę (szczególnie podczas fakturowania) ale też z szeregiem dodatkowych funkcji jak m.in Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży itd. dlatego zdecydowanie przy nim pozostajemy.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Program do fakturowania - jaki

Postautor: MaciejK » 22 maja 2022, o 19:03

Ja osobiście zdecydowałem się postawić na wybór programu do fakturowania Faktura VAT 2022 Start i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Program do fakturowania - jaki

Postautor: Adamus » 22 maja 2022, o 19:05

Ogromne dzięki za informacje ;) Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że będzie to optymalna opcja dla naszej firmy.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Program do fakturowania - jaki

Postautor: arabika » 28 maja 2022, o 10:42

Samych programów ja niestety za bardzo nie znam ale na ten moment na pewno muszę przyznać, że bardzo ciekawym jest to aby wiedzieć jak działa fakturowanie w Amazonie. Jeśli ktoś jest tą tematyką zainteresowany to w artykule https://rynekinwestycji.pl/jak-dziala-f ... -amazonie/ bardzo ciekawie to opisano.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 12 Queries | GZIP : Off ]