Profesjonalna odzież robocza Mascot

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Safety

Posty

1

Rejestracja

29 sie 2010, o 10:52

Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: Safety » 29 sie 2010, o 11:01

Obrazek
Firma Safety jest partnerem handlowym w Polsce Duńskiej firmy Mascot International A/S. Mascot International A/S jest od ponad 40 lat liderem w dziedzinie projektowania i technologii związanych z odzieżą roboczą. Każdy, kto miał kontakt z odzieżą roboczą w ciągu ostatnich 5 lat będzie mógł zobaczyć zupełnie nowy styl odzieży. Specyficzny kolor nie przedstawia konkretnego zawodu. Istnieje wiele indywidualnych pomysłów odpowiedzialnych za wybór odzieży roboczej. Wybór między stylami, funkcjonalnością i konstrukcją stał się znacznie większy. MASCOT dał użytkownikom w wielu gałęziach przemysłu możliwość indywidualnego wyboru. Firma Mascot została obdarzona przez pracowników zaufaniem w ponad 22 krajach którzy, przekonali się do funkcjonalności, bezpieczeństwa i jakości odzieży tej marki.

Obrazek

Poszukujemy też odbiorców, przedstawicieli handlowych odzieży roboczej, ochronnej i obuwia.

http://www.safety-workwear.eu/
Awatar użytkownika
User

ESISTO

Posty

8

Rejestracja

18 paź 2010, o 07:47

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: ESISTO » 18 paź 2010, o 08:02

Gdybyście jeszcze potrzebowali profesjonalnego fotografa i grafika, który Wam zrobi świetne zdjęcia i poskłada je w katalog - to ja się szczerze polecam....;-)
i stało sie światło - a z nim fotografia....
no avatar
User

EdwardAlp

Posty

1

Rejestracja

10 kwie 2012, o 10:07

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: EdwardAlp » 10 kwie 2012, o 10:09

Ja osobiście polecam profesjonalną odzież roboczą, którą można znaleźć na stronie Safe Concept. Profesjonalne firmy zachodnie to dużo lepsza jakość od tanich podróbek z Chin.

Pzdr
no avatar
User

woody

Posty

7

Rejestracja

29 mar 2012, o 08:34

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: woody » 10 kwie 2012, o 12:15

zgadzam się - nie ma co oszczędzać na dobrej odzieży, zwłaszcza w niektórych branżach, typu chemiczna, drzewna czy budowlana. Zakupujemy odzież od polskich firm, warto wspierać rodzimy biznes. Chińskich podróbek radzę się wystrzegać.



________________________
Fachowa obróbka drewna
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: Garagan » 23 lis 2015, o 12:24

Pierwsze słyszę o wspomnianych przez Was firmach, a trochę siedzę w branży. Ja tylko korzystam z oferty Glovex. Już sporo artykułów tam zamówiłem dla moich pracowników.
no avatar
User

edmundo

Posty

59

Rejestracja

26 kwie 2020, o 16:00

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: edmundo » 20 paź 2020, o 21:50

Mój najnowszy zakup to ogrzewana kurtka milwaukee. Jak pracujecie na zewnątrz to polecam. Jest w niej bardzo ciepło, można sobie tą temperaturę regulować, a na jednym akuulatorze kilka godzin bez problemu działa
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: reton12 » 23 sty 2021, o 13:48

Bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o odzież roboczą ma ta firma: https://www.beta24.pl/promocja-q1.html :) Mój znajomy dla swoich pracowników jakiś czas temu zdecydował się na zakup spodni roboczych na szelkach :) Podobno pracownicy są z nich bardzo zadowoleni ;)
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Profesjonalna odzież robocza Mascot

Postautor: arabika » 1 gru 2021, o 17:21

Niestety ja nie znam tej firmy więc tak naprawdę nie za wiele mogę na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że świetnie sprawdza się to co napisano w https://znaki-bhp.pl/sprzet-ochronny-de ... kosciowych i samo korzystanie ze sprawdzonego sprzętu ochronnego przy pracach wysokościowych jest przecież ważne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.244s | 14 Queries | GZIP : Off ]