Problemy psychiczne

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

tymekalex91

Posty

11

Rejestracja

12 paź 2016, o 11:26

Problemy psychiczne

Postautor: tymekalex91 » 28 lis 2017, o 13:56

Coraz więcej osób z nas ma problemy nie tylko zdrowotne ale również natury psychicznej. Jednak ciężko nam się do tego przyznać lub otaczające nas osoby uważają, ze to nie jest choroba tylko nasze gorsze dni. Kobiety muszą same radzić sobie z depresją poporodową i we własnym domu często przezywają koszmar. Ostatnim czasem problemy psychiczne nie są już tematem tabu, a wręcz przeciwnie, mówią o nich w telewizji itd. Dlatego jeżeli chcecie uzyskać pomoc polecam psychiatra Wrocław http://praktyka-psychiatryczna.pl Doskonały specjalista, kameralna atmosfera spotkań i godziny dopasowane do nas. Bardzo dużo zawdzięczam temu lekarzowi, miałam poważną depresję i wiem jak ciężko jest z niej wyjść. Dlatego nie czekajcie ze swoimi problemami, aż was przerosną tylko udajcie się do specjalisty. Psychiatra Wrocław, ktoś powie, duże miasto dużo specjalistów i co z tego jak musimy znaleźć osobę która nam pomoże, a nie tylko na nas zarobi. Dlatego właśnie piszę o dobrym gabinecie i swoich problemach. Warto wiedzieć gdzie dzwonić w trudnych momentach naszego życia. Może Wam osobiście nie jest potrzebna pomoc, ale osobie Wam bliskiej tak pomóżcie a nie patrzcie bezradnie.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Problemy psychiczne

Postautor: Viper » 29 lis 2017, o 11:43

Psychologa należałoby raczej dopasować do problemu.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Problemy psychiczne

Postautor: adik356 » 29 gru 2017, o 10:41

Bardzo dobrych specjalistów mają tutaj http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . To doświadczeni lekarze, którzy mają świetne podejście do pacjenta. Znają się na tym co robią i potrafią rozwiązać każdy problem. Warto sobie zerknąć na ich stronę i doczytać szczegóły.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Problemy psychiczne

Postautor: Apol » 17 maja 2018, o 22:32

Myślę, że w sprawie chorób zaufać można stronie http://www.maleacieszy.pl/dzialanie-cie ... e-zachodu/ osoby piszące bloga już na pierwszy rzut oka widać, ze się porządnie przykładają.
no avatar
User

wiola.pik

Posty

10

Rejestracja

13 lis 2018, o 14:18

Re: Problemy psychiczne

Postautor: wiola.pik » 20 lut 2019, o 12:27

W przypadku problemów psychicznych dobry specjalista to podstawa.Nie można tego bagatelizować bo sytuacja będzie się tylko pogarszać.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Problemy psychiczne

Postautor: adik356 » 2 kwie 2019, o 18:08

Gdyby ktoś potrzebował namiar na dobrego psychiatrę z Łodzi polecam wybrać się do kliniki Psychomedic - https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz . W sieci cieszą się naprawdę dobrymi opiniami bo to prawdziwi specjaliści, którzy zawsze stawiają dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Z tego co wiem, można się do nich rejestrować przez Internet.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Problemy psychiczne

Postautor: danny4231 » 17 gru 2019, o 21:03

Na początku najrozsądniej skorzystać z pomocy specjalisty. Udanie się do zaufanego psychiatry mogłoby nam pomóc w pokonaniu tego kłopotu. Kilka sesji, rozmowa z odpowiednią osobą - to jest to. Mi na przykład tego typu pomocy udzielił filipowskipsychiatra.pl/ . Warto było się przed kimś otworzyć!
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Problemy psychiczne

Postautor: mikolajseo » 18 gru 2019, o 01:02

Najlepiej udać się do psychologa, nie ma co wzlekać

czary na miłość
no avatar
User

djmarry

Posty

40

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Problemy psychiczne

Postautor: djmarry » 1 kwie 2020, o 17:35

No właśnie przy takich problemach najgorzej jest się przed kimś otworzyć. Wiem po sobie, że z najbliższymi jest najgorzej. Nie chcemy ich zawieść, by poczuli się przez nas źle dlatego to ukrywamy i nie chcemy ich pomocy. Ja wreszcie udałam się do specjalisty, doktora Dariusza Rudasia w Krakowie. Przed taką osobą znacznie łatwiej jest się otworzyć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron