Prezent walentynkowy dla żony - co?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

lorndo

Posty

11

Rejestracja

4 gru 2017, o 15:09

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: lorndo » 3 sty 2018, o 15:53

to już ty powinieneś wiedzieć jak ją uszczęśliwić :D
no avatar
User

szemka

Posty

5

Rejestracja

9 sty 2018, o 17:30

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: szemka » 9 sty 2018, o 17:35

Czy żona lubi kwiaty? Woli kwiaty doniczkowe czy cięte?
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

Posty

23

Rejestracja

21 sie 2014, o 08:04

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Oliwia.eM » 10 sty 2018, o 12:41

Jeśli chodzi o prezenty, to my zazwyczaj kupujemy coś praktycznego, związanego z naszymi zainteresowaniami i to niezależnie od okazji - przynajmniej jeśli chodzi o takie kupne. Ja ostatnio akurat na urodziny dostałam lampę UV CR 2171 do manicure hybrydowego. Sprzęt naprawdę dobry i jak dla mnie przydatny.
A na walentynki można też inaczej zadbać o romantyczny nastrój :)
no avatar
User

Sophie

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2018, o 18:21

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Sophie » 16 sty 2018, o 18:25

A może by tak depilacja laserowa dla uroczej żony z okazji Walentynek, które tuż tuż? Polecam gabinet kosmetyczny w Lublinie. Zalecam rezerwację, by żona jeszcze w lutym wyszła stamtąd odnowiona z pożytkiem dla obojga ;) a jak dorzucicie manicure, to będzie w siódmym niebie ;)
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Pawełdyg » 16 sty 2018, o 21:26

A moze takie cienie do powiek z http://alilla.com/sklep/ ? One sa hipoalergiczne, wiec kazdej kobiecie spasuja :) Moja jest nimi zachwycona
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: billar » 18 sty 2018, o 01:18

Moim zdaniem na Walentynki idealnie sprawdzi się wszelkiego rodzaju biżuteria i zegarki. Kwiaty to już trochę nudny motyw, w końcu ile można ich dawać - co jakaś okazja to kwiaty: urodziny - kwiaty, imieniny - kwiaty, rocznica związku - kwiaty, itd. Lepiej jednak popisać się kreatywnością i podarować coś lepszego :) Swojej dziewczynie w tamtym roku sprezentowałem bardzo ładny, złoty zegarek na bransolecie. Bardzo ucieszyła się z podarunku :) Na dodatek nie musimy nawet wychodzić z domu i "przylepiać się" do wystawy w sklepach z zegarkami, żeby kupić interesujący nas model. Wszystko teraz da się załatwić przez Internet, np. w sklepach internetowych typu https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/damskie bądź też w serwisach aukcyjnych, czy z ogłoszeniami. Główną zaletą jest dużo większy wybór, ponieważ możemy znaleźć takie zegarki, których nigdzie w okolicy nikt nie sprzedaje :)
no avatar
User

balbina3355

Posty

6

Rejestracja

20 sty 2018, o 12:44

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: balbina3355 » 20 sty 2018, o 13:16

Fajne pomysły :) Żonki się ucieszą.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: leoonarrd21 » 24 sty 2018, o 16:01

Ktoś wspomniał wcześniej o biżuterii i ja równiez uważam, że to na prawdę dobry pomysł na prezent. Możesz poszukać w sklepach internetowych, na przykład ja znam jeden o nazwie Pakamera. Maja tam bardzo duży wybór i zdarzają się promocje, więc może akurat na jakąś trafisz. Tak czy tak ceny mają przystępne, więc moim zdaniem wato tam zajrzeć!
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Fishy » 6 lut 2018, o 21:58

Ja na walentynki zakupiłam zmysłową bieliznę z orirose i oprócz kolacji z pewnością zaszalejemy :D Moimi faworytami jest właśnie ich bielizna http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca bo to takie dwa w jednym. :)
no avatar
User

da-ma

Posty

5

Rejestracja

7 lut 2018, o 07:45

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: da-ma » 7 lut 2018, o 07:55

A może płyta z ulubioną muzyką?
sklep z płytami https://voiceshop.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 12 Queries | GZIP : Off ]