Prezent walentynkowy dla żony - co?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

gasiorek

Posty

14

Rejestracja

12 mar 2013, o 22:02

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: gasiorek » 25 cze 2013, o 22:43

Mnie mąż kupuje mi w prezencie co roku wyjazd na kilka dni do SPA. Przecudowne zabiegi, powietrze, piękne miejsca i niezwykle przyjemna obsługa.
Obrazek
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: krzysztofol » 26 cze 2013, o 14:36

A może coś fajnego i jednocześnie praktycznego? :)
W tym miejscu możesz zamówić rewelacyjne, kolorowe kalendarze książkowe - myślę, że taki prezent z pewnością by jej się bardzo spodobał.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: apogeum » 26 cze 2013, o 17:22

A może zabierz ją w jakieś fajne romantyczne miejsce>? :D My w ostatnim czasie byliśmy z żoną nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą i to naprawdę świetne miejsce na taki weekendowy wypad. Jest tam centrum rekreacyjne PROMENADA Atrakcji cała masa - sporty wodne, drużynowe, bule, golf a nawet loty balonem. Myślę, że z pewnością by jej się podobało ;)
no avatar
User

poziomek

Posty

10

Rejestracja

6 wrz 2013, o 17:21

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: poziomek » 24 paź 2013, o 15:02

apogeum pisze:Na walentynki zabrałem żonę do kina i na kolację. Teraz mam mały problem, za dwa tygodnie żona ma urodziny a ja nie wiem co mam jej kupić, zastanawiałem się nad zegarkiem. Czy modele takie jak wam się podobają? Może pomożecie mi wybrać jakiś zegarek?

Ja myślę że takim idealnym prezentem dla żony byłby zegarek. Taki modny gadżet w dzisiejszych czasach :) taki elegancki na przykład jak ten , ale wiadomo każdy ma inny gust a modeli jest od groma, jest w czym wybierać:) najlepiej wybrać się z wybranką do sklepu i podpatrzeć co się podoba:)
Ostatnio zmieniony 3 sty 2014, o 17:13 przez poziomek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: lwiątko » 29 paź 2013, o 15:29

gasiorek pisze:Mnie mąż kupuje mi w prezencie co roku wyjazd na kilka dni do SPA. Przecudowne zabiegi, powietrze, piękne miejsca i niezwykle przyjemna obsługa.


Nie pogniewałabym się za taki prezent :D
Ale robię już odpowiednie podchody, może mąż się domyśli ;) Na razie sama kupiłam mu na imieniny taki zabieg: http://menspace.pl/peeling-twarzy-c40.html i liczę na to, że to mu da trochę do myślenia. No zobaczymy, pochwalę się :)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: wiosna » 7 lis 2013, o 13:14

A jak Twojemu mężczyźnie podobał się taki prezent? Mój chyba popukał by się w czoło ;)
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: pepper » 8 lis 2013, o 11:14

Ja proponuję sprawić jej coś z biżuterii - kobiety uwielbiają różne błyskotki tak więc jestem pewien, że taki prezent na pewno jej się spodoba. W tym sklepie są bransoletki Dziubeki: http://www.murrano.pl/bizuteria-cat-111.aspx - jakiś miesiąc temu zamówiłem jedną dla swojej żony z okazji naszej rocznicy. Wspominała kiedyś, że bardzo jej się ostatnio podobała biżuteria z rzemykami tak więc postanowiłem spełnić jej marzenie ;) Była bardzo ucieszona. A skąd wiem, że prezent jej się spodobał? Nosi bransoletkę praktycznie codziennie.
no avatar
User

Marcint6

Posty

4

Rejestracja

12 lis 2013, o 12:04

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Marcint6 » 12 lis 2013, o 12:08

Moja żona uwielbia przede wszystkim jak coś zorganizuję sam. to znaczy zabiorę ją gdzieś, zrobię kolację, czy coś w tym guście. a do tego jakieś perfumy, czy biżuteria się przyda:)
no avatar
User

Sandi

Posty

4

Rejestracja

14 lis 2013, o 10:05

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: Sandi » 14 lis 2013, o 10:10

Ja bym zrobiła dla ukochanej osoby coś w rodzaju kolarzu ze wspólnych zdjęć. Fajne, osobiste i można sobie powiesić na ścianie
no avatar
User

dyzio

Posty

4

Rejestracja

17 lis 2013, o 20:45

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: dyzio » 17 lis 2013, o 20:49

wyjazd na weekendowy pobyt w wymarzonym miejscu;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.236s | 14 Queries | GZIP : Off ]