Prawnik w firmie

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Prawnik w firmie

Postautor: cyryl18 » 25 paź 2019, o 16:12

Wspiera nas prawnik z kutna a dokładnie adwokatkondorowski.pl .Rzetelna pomoc prawna jak i porady potrafią nam pomóc w uniknięciu ewentualnych kłopotów.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Prawnik w firmie

Postautor: Kleo » 25 paź 2019, o 18:38

Mogę polecić bardzo dobrego prawnika z kancelarii Ożóg Tomczykowski. Moja serdeczna koleżanka miała prowadzoną swoją sprawę i jest bardzo zadowolona z efektu ich pracy, są bezproblemowi, zawsze pomocni. Miałam okazje poznać ich osobiście, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Prawnik w firmie

Postautor: Calzedonia » 21 lis 2019, o 03:40

Czy prawnik w firmie jest potrzebny? I tak, i nie. Sporo zależy od rodzaju działalności, wielkości firmy i tak dalej. Moim zdaniem jednak, nawet jeśli nie chcesz na stałe zatrudniać prawnika warto mieć sprawdzoną kancelarię niż w chwili problemów działać na oślep. Ja już od lat współpracuję z Kancelarią Adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Dzięki temu, gdy mam jakieś problemy czy wątpliwości natury prawnej mogę od razu liczyć na pomoc prawników, którzy znają moją firmę.
no avatar
User

retor

Posty

8

Rejestracja

27 maja 2017, o 14:34

Re: Prawnik w firmie

Postautor: retor » 1 gru 2019, o 13:33

Sęk w tym że prawnicy to są takie bestie że specjalizują się w pewnej, najczęściej wąskiej dziedzinie prawa. Dobre to bo można liczyć na fachową pomoc. W dziedzinie finansów polecam kancelarię prosperitas https://anulujkredyt.pl/ która wyspecjalizowała się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Żeby było ciekawiej pomagają też frankowiczom w odfrankawianiu kredytów. Pełna profeska chapeau bas
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Prawnik w firmie

Postautor: dona3 » 22 sty 2020, o 18:12

My wolimy mieć pod ręką sprawdzonych radców prawnych. Od dawna towarzyszy nam kancelaria MZM http://www.kancelariamzm.pl/ , których porady prawne okazały się w pełni sprawdzone i niezastąpione. Udana współpraca.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Prawnik w firmie

Postautor: danny4231 » 22 sty 2020, o 19:19

Nam z kolei bardzo dobrze układa się współpraca z kancelarią Tokarski kancelaria-tokarski.pl/ . Adwokat Maciej Tokarski posiada rzetelną wiedze prawniczą, która nie raz bardzo nam pomogła. Polecam!
no avatar
User

djmarry

Posty

40

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Prawnik w firmie

Postautor: djmarry » 17 lut 2020, o 18:42

No prowadzenie firmy to coś naprawdę bardzo wymagającego. Trzeba jednak umieć zarządzać czasem, ludźmi, no i oczywiście pieniędzmi. Czasami nawet zdarzają się pojawiać jakieś problemy i wtedy czasami sami nie możemy sobie poradzić.. Słyszałam od koleżanki, że ona wszystkie decyzje uzgadnia ze swoimi adwokatami z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, by mieć pewność że dobrze robi i się nie pogrąży w jakieś gorsze porachunki.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Prawnik w firmie

Postautor: Kleo » 25 lip 2020, o 16:40

Dużo również zależy od waszego podejścia do sprawy. Ja zawsze staram sie takie kwestie prawne rozwiązywać z prawnikami. Polecam z Łodzi kancelarie Sobczak Maciejewska. Na ich zaangażowanie mogłam zawsze liczyć, mam z nimi podpisaną stalą współpracę i absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Prawnik w firmie

Postautor: Inatka93 » 31 lip 2020, o 09:18

Prawnik w firmie jest potrzebny, bo codziennie możemy się spotykać z różnymi przeciwnościami i nie tylko. Dlatego ja uważam, że warto zapytać w kancelariach takich jak Capital Legal o pomoc. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć, jak w danej sytuacji się zachować, ale też jak sobie z danym problemem poradzić. A to jest przecież bardzo, ale to bardzo ważne.
no avatar
User

romuald08

Posty

4

Rejestracja

26 sie 2020, o 12:53

Re: Prawnik w firmie

Postautor: romuald08 » 26 sie 2020, o 12:54

Jeśli poszukujecie skutecznych rozwiązań prawnych i solidnego wsparcia w sadzie, to polecam Kancelarie Prawną Marcina Janika. Więcej znajdziecie na stronie http://janikkancelaria.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]