Pracownicy z Ukrainy

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Pracownicy z Ukrainy

Postautor: Melonik » 28 lip 2016, o 22:06

Co myślicie o pracownikach z Ukrainy ? U nas firma rozwija się bardzo powoli a chcielibyśmy by rozwój szedł bardziej do przodu. Znajomy powiedział mi, ze warto korzystać z takich ofert http://www.irkl.org/pracownicy-z-ukrainy/ i zatrudnić pracowników z ukrainy. Jeżeli tylko firma pomoże w formalnościach to może to być klucz do sukcesu.
no avatar
User

kajmak

Posty

5

Rejestracja

30 wrz 2016, o 16:42

Re: Pracownicy z Ukrainy

Postautor: kajmak » 30 wrz 2016, o 17:02

Myślę, że zatrudnienie ukraińca to dobry pomysł. Już gdzieś pisałam, bo mój brat zatrudnia i bardzo sobie chwali. On korzystał z AZ Center, a tam załatwili wszystkie formalności. Wizy, pozwolenia, całą "papierologie", zakwaterowanie dla pracowników. Tak jak piszesz najlepiej znaleźć firmę,która zajmie się formalnościami, prawną stroną sprowadzenia takiej osoby, ale też załatwi wszystko za pracodawcę. Wtedy ma to sens.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Pracownicy z Ukrainy

Postautor: Pharmacy » 8 cze 2017, o 08:49

Zatrudniajac pracowników z Ukrainy warto skorzystać z agencji, która się w tym specjalizuje, bo zatrudnienie na własną rękę osoby z zagranicy nie jest takie proste, formalności trochę jest. Agencja Ewl zajmuje się rekrutacją Ukraińców, zerknijcie sobie na ich stronę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 14 Queries | GZIP : Off ]