Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapraszam.

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

MZOutsorcing

Posty

3

Rejestracja

7 cze 2018, o 13:06

Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapraszam.

Postautor: MZOutsorcing » 7 cze 2018, o 13:39

Szanowni Państwo,
W tym poście chciałbym podzielić się informacjami na temat współpracy w ramach outsorcingu pracowniczego.
Nasze usługi są ciekawą alternatywą dla inwestycji we własnych pracowników czy usług agencji pracy tymczasowej. Oferujemy usługę znacznie rozszerzoną i wygodniejszą dla Klienta, ponieważ u nas nie obowiązują:
- ograniczenia związane z maksymalnym okresem zatrudnienia (jak to ma miejsce w agencjach pracy tymczasowej),
- ilości godzin nadliczbowych czy dni wolnych od pracy.
Pracujemy tak, jak wymaga tego Klient i jesteśmy do dyspozycji 24/7 – cały czas za jednolitą, uzgodnioną stawkę.
Zatrudniamy pracowników z rynku wschodniego, ale także, jak jest taka potrzeba z Polski. Dbamy o nich na wszystkich etapach – od rekrutacji, przez formalności prawne, zatrudnienie aż po fachowy nadzór w miejscu pracy. Cudzoziemcom oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, zakwaterowanie, ubezpieczenie i opiekę medyczną, dlatego trafiają do nas ludzie szukający stabilnego zatrudnienia.
Stawkę za pracownika zawsze ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę stopień wyksztalcenia, wymagane umiejętności, specyfikę pracy i ilość potrzebnych osób – nasza oferta zawsze jest indywidualna i dopasowana do bieżących potrzeb Klienta.
Chciałbym również nadmienić, iż jesteśmy w stanie zapewnić pracowników w dowolnej liczbie, w przedziale czasowym od 7 do 21 dni.
W razie jakichkolwiek pytań, pozostaje do dyspozycji.
W wiadomości prywatnej chętnie podziele się również referencjami firm, które już korzystają z naszej oferty.

Pozdrawiam,
Michał 788-847-651
no avatar
User

lukasz22s

Posty

5

Rejestracja

8 cze 2018, o 11:53

Re: Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapras

Postautor: lukasz22s » 8 cze 2018, o 11:57

Tylko ile takim pracownikom tzreba zapłacić pieniędzy w skali tygodnia
_______________________________________
https://pawlinaltd.pl/uslugi/miasta/sulecin/
no avatar
User

MZOutsorcing

Posty

3

Rejestracja

7 cze 2018, o 13:06

Re: Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapras

Postautor: MZOutsorcing » 13 cze 2018, o 10:45

Tak jak pisałem, stawka godzinowa za pracownika , zawsze dobierana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. :)
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapras

Postautor: porosz » 18 cze 2018, o 11:06

Powiem Wam, że jest świetna agencja pracy która współpracuje z wschodnimi pracownikami https://bisar.pl , zatrudniają świetnych ludzi. Skrupulatnie wybierają pracowników pod zlecone stanowisko,także są goni zaufania. Jeżeli szukacie personelu na medal to odezwijcie się do nich.
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapras

Postautor: psikus » 18 sie 2018, o 14:17

Akurat miałem sporo obaw co do współpracy wlasnie z tego typu agencjami, ale to wiadomo czlowiek musi do wszystkiego dorosnąć i uczyc sie na wlasnych bledach. Po kilku nieudanych rekrutacjach na wlasna reke jednak odezwałem sie do WorkRoom agencji z wawy typowo od tematów zwiazanych z HR. Okazalo sie, ze jednak zatrudnienie to nie jest działka na której sie znam. Do tego potrzebne sa konkrety: konkretny profil kandydata, doprecyzowane obowiazki, zarobki itd... Na szczescie oni sie tym zajmują i robia to skutecznie. Na ten moment a działamy jakos od marca mam od nich okolo 5 pracowników. Ludzie naprawde chcą pracowac i robia to dobrze! Z pełnym zaangażowaniem
no avatar
User

Genevo1

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 14:47

Re: Pracownicy fizyczni/produkcyjni dla Twojej firmy! Zapras

Postautor: Genevo1 » 28 sie 2018, o 14:26

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym obszarze. Myślę, że bez wątpienia przydadzą mi się one :)
Sen jest najposilniejszym składnikiem uczty życia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.155s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron