Praca za granicą

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

joasiaet

Posty

81

Rejestracja

2 lut 2021, o 07:10

Praca za granicą

Postautor: joasiaet » 19 lis 2021, o 10:52

Hej. Jeśli szukacie zatrudnienia za granicą to polecam https://polandworkforce.com/praca-za-granica/, gdzie znajdziecie ogłoszenia o pracę za granicą w różnych branżach. To agencja pracy tymczasowej, która pomaga znaleźć zatrudnienie poza granicami kraju.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Praca za granicą

Postautor: OndajOn » 3 gru 2021, o 00:03

Trzeba się zastanowić czy oby na pewno wyjeżdżać, czy lepiej czegoś poszukać u nas. Bardzo popularna jest praca Wrocław , ciekawe oferty codziennie się pojawiają, to może coś w tym rejonie się znajdzie dla ciebie interesującego?
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Praca za granicą

Postautor: arabika » 8 sty 2022, o 11:37

na ten moment mnie jakoś nie za bardzo interesuje praca za granicą i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest również prowadzić własny biznes w kraju. Polecam przy okazji bardzo ciekawy wpis ze strony https://krakow.dlawas.info/wiadomosci/k ... id,18758,a i jestem zdania, że warto jest wiedzieć kiedy skorzystać z pomocy agencji zatrudnienia.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Praca za granicą

Postautor: nierra » 13 sty 2022, o 22:24

Nie wiem czy warto szukać pracy zagranicą, skoro w Polsce jest sporo branż gdzie brakuje pracowników. Ostatnio czytałam raport wynagrodzeń 2022 i w tych właśnie branżach powinno ono wzrosnąć, by zachęcić ludzi do pracy
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Praca za granicą

Postautor: Hanik » 21 lut 2022, o 10:17

Może i u nas brakuje pracowników ale realia finansowe są jeszcze dalekie do tych zagranicznych. Odkąd jestem na kontrakcie w Niemczech zupełnie inaczej wygląda mój budżet. D zięki Mondi znalazłem dobrą ofertę pracy https://mondi-polska.pl/oferty/praca-w-niemczech/, na warunkach niemieckich, a ze strony agencji mam doskonałe wsparcie zarówno w załatwianiu wszelkich formalności jak i loku na czas trwania kontraktu.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Praca za granicą

Postautor: malgorzata80 » 28 mar 2022, o 12:53

Pracowałem w Niemczech ale pojechałem szukać pracy dalej i znalazłem w Danii. Dzięki stronie https://www.bluecollar.pl/ udało Mi się znaleźć pracę w swoim wyuczonym zawodzie murarza z czego jestem bardzo zadowolony. W końcu zarabiam odpowiednie pieniądze do swojej wiedzy :)
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Praca za granicą

Postautor: tenderm » 30 kwie 2022, o 14:43

Jeśli szukacie zatrudnienia w Polsce lub za granicą to warto sprawdzić ofertę MG Solutions na pewno znajdziecie coś dla siebie ;) W ich ofercie znajdziecie pracę na magazynie, w produkcji czy sprzątaniu w . Pracują za ich pośrednictwem jakiś czas i jestem bardzo zadowolona :)
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Praca za granicą

Postautor: evelajna » 22 cze 2022, o 07:51

Wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę co wcale mnie nie dziwi. Lepsze perspektywy, wyższe zarobki. Jeśli szukacie pracy w charakterze opiekuna osoby starszej i chcecie wyjechać do Niemiec to na pewno warto zgłosić się do agencji Symeon Dolcevita. Znajdziecie u nich także wiele innych, ciekawych ofert pracy stałej lub sezonowej i to w wielu dziedzinach - budownictwo, przemysł czy rolnictwo.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Praca za granicą

Postautor: kcaj » 23 cze 2022, o 19:27

Mondi Polska całkiem ciekawie wypada. Fajne oferty, ciekawe warunki. Praca z umową bezpośrednio na rynku niemieckim, z ich numerem podatkowym i płaceniem wszystkich podatków tam na miejscu. Do tego całkiem fajne stawki. I nie ma potrzeby znać języka, choć na pewno jest atutem.
no avatar
User

Mixon

Posty

118

Rejestracja

17 paź 2022, o 21:43

Re: Praca za granicą

Postautor: Mixon » 8 lis 2022, o 23:39

W niemczech całkiem ciekawie się zarabia, dużo lepiej niż w Polsce.

Jak założyć firmę w Niemczech
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 13 Queries | GZIP : Off ]