Potęga Internetu :)

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: Agnest » 8 sty 2015, o 17:47

Pozycjonowanie jest skuteczne. Trzeba tylko zlecić je porządnej firmie a nie byle komu.
no avatar
User

krzysztof_nowak

Posty

3

Rejestracja

9 sty 2015, o 09:03

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: krzysztof_nowak » 9 sty 2015, o 09:31

Agnest pisze:Pozycjonowanie jest skuteczne. Trzeba tylko zlecić je porządnej firmie a nie byle komu.


Dokładnie, niestety czasami powoduje to więcej problemów niż zysków np. gdy strona internetowa wpadnie w filtr. Czasami nawet te największe agencje (czyli teoretycznie najbardziej zaufane) mogą do tego doprowadzić. Sam współpracowałem w tamtym roku z dość znaną agencją "dzięki" której strona wpadła w filtr i przez długi okres nie potrafili sobie z tym poradzić..

W dużej części dobrze posiłkować się również Google AdWords, przynajmniej dopóki nie osiągnie się wysokich pozycji w wynikach organicznych.
no avatar
User

dessim

Posty

5

Rejestracja

13 sty 2015, o 12:17

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: dessim » 13 sty 2015, o 12:20

Gdyby nie Internet, to z całą pewnością moja firma nie rozwinęłaby skrzydeł (albo znacznie później). Cała moja rodzina pracuje na etacie, ja zdecydowałam się na założenie własnej działalności - nie było łatwo (nie miałam oparcia), nie zrezygnowałam, po kilku miesiącach poczułam się znacznie pewniej na rynku. E-reklama czyni cuda.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: bizz » 16 sty 2015, o 14:58

Warto zlecić pozycjonowanie, a do tego warto monitorować na bieżąco postępy. Ja na przykład wykupiłem abonament na 12 miesięcy w firmie http://seo-www.pl/ i płacę tylko za wykonane efekty.
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: WaldemarS » 19 sty 2015, o 11:37

Jest jeszcze potężniejszy niż nam się wydaje :) ale trzeba znać się na tym, dlatego warto ogarnąć dobrą agencję np http://havasmedia.pl/kim-jestesmy/, bo tego typu firmy zajmą się zarówno wizerunkiem jak i pozycjonowaniem.
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: tomciak » 22 sty 2015, o 11:08

internet to największa siła przebicia
http://www.finanovacash.pl/ - pożyczki bez BIK i KRD !
Najlepsze oferty!
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: Diana21 » 4 lut 2015, o 12:20

O tak, w internecie jest wielki potencjał;) największy kryje się chyba w mediach społecznościowych, teraz korzysta z tego wielu ludzi.
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

olgierd1

Posty

3

Rejestracja

27 sty 2015, o 16:30

Lokalizacja

Warszawa

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: olgierd1 » 4 lut 2015, o 15:51

Unima pisze:To, że Internet daje duże możliwości dotarcia do szerokiego grona klientów, jest wiadome. Daje też tyle możliwości, że czasami trudno jest wybrać. Tak z waszego doświadczenia, co się najlepiej sprawdza?


to zależy jaki biznes/produkt chcesz wypromować.
Np jak działasz lokalnie to proponuje pozycjonowanie lokalne + adwordsy
Np jak działasz na całą Polskę to proponuje pozycjonowanie na ogólne frazy no i adwords jak najbardziej oraz reklamy banerowe
Np jak masz sklep internetowy to z seo wybierz ofertę na long tail

przy adwordsie masz targetowanie czyli do kogo ma trafić twoja oferta, ile ta osoba ma mieć lat, jaka płeć itd. Czyli przedstawiasz ofertę grupie osób która moze być Twoim klientem/lub chcesz aby był twoim klientem
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: Asia22 » 4 lut 2015, o 17:15

Pozycjonowanie to bardzo ciekawy temat;) poczytałam na ten temat i muszę przyznać, że to fajna sprawa.
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Potęga Internetu :)

Postautor: januszl » 4 lut 2015, o 17:25

Pozycjonowanie to obecnie konieczność. Sam mam 7 stron z ofertami pracy, i aby je wybić wysoko potrzeba sporo pracy. I da nawet rade to zrobić samemu.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]