Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

PBDA

Posty

8

Rejestracja

18 mar 2012, o 11:50

Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: PBDA » 18 mar 2012, o 13:21

Nie wiesz jak napisać i opracować wniosek o dofinansowanie unijne? Zgłoś się do PBDA! W naszej ofercie m.in. doradztwo w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych w ramach:
• Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
• Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
• Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego i Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013,
• Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy.
Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa personalnego, analiz rynku i badań marketingowych

Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie http://www.pbda.pl. W razie zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt mailowy na adres k.stola@pbda.pl.
no avatar
User

ckuBHP

Posty

6

Rejestracja

6 gru 2011, o 14:39

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: ckuBHP » 9 lip 2012, o 12:34

Podobny do Państwa firm istnieje wiele,tylko pozostaje pytanie na ile realne jest uzyskanie takiej dotacji ?
Wszystko na podłogi -http://www.urzadzaj.com
no avatar
User

rak2013

Posty

2

Rejestracja

11 lut 2013, o 08:41

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: rak2013 » 11 lut 2013, o 08:49

Moja przyjaciółka skorzystała z pomocy firmy http://www.biznes-animator.pl/ofirmie.html
Uzyskała dzięki nim dotację na biuro rachunkowe , więc chyba warto zerknąć.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: Eizzy » 28 mar 2013, o 09:15

Trochę ciekawych informacji o uzyskiwaniu i wykorzystywaniu dotacji jest na http://www.optihr.pl Informacje są przedstawione w bardzo ciekawej formie, połączenie tekstu i grafiki, więc naprawdę można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Wydaje mi się, że każdy zainteresowany założeniem własnej firmy powinien dowiedzieć się czegoś na temat możliwości dofinansowania, ponieważ czasami jest to duża szansa na skuteczny rozwój biznesu.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: mareczek » 30 mar 2013, o 18:20

Ja jak szukałem dotacji to pomogło mi moje biuro rachunkowe.
no avatar
User

marciak

Posty

22

Rejestracja

31 mar 2013, o 18:05

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: marciak » 2 kwie 2013, o 17:34

U mnie było podobnie - też przez biuro rachunkowe (http://biurorachunkowekrakow.biz/)
no avatar
User

PBDA

Posty

8

Rejestracja

18 mar 2012, o 11:50

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: PBDA » 11 kwie 2013, o 12:14

Jeżeli ktoś z Państwa szuka dotacji - proszę pisać, postaramy się pomóc:) Różnego typu dotacji jest bardzo wiele, do tego dochodzą terminy naborów, więc można spędzić naprawdę wiele godzin usiłując znaleźć coś dla siebie i na koniec nie być zadowolonym z efektu. Wiadomość prywatna na forum lub kontakt e-mailowy nic nie kosztuje, dlatego zachęcam:) Później w przypadku zdecydowania się na konkretne dofinansowanie możemy pomóc w przygotowaniu wniosku oraz odpowiednich załączników.
no avatar
User

barti045

Posty

3

Rejestracja

19 lip 2013, o 12:31

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: barti045 » 9 sie 2013, o 11:26

ja udałem się do Agencji Rozwoju Pomorza i okazało się, że w internecie jest dużo mylących informacji odnośnie terminów składania wniosków o dofinansowanie unijne. Zadziwił mnie fakt, iż nie wszystko wygląda tak jak myślałem, a w szczególności fakt, iż nie od owej Agencji dostaję fundusze, ale od organizacji, które otrzymały pieniądze z Unii po rozpisaniu projektów. :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
tuby do zniczy
no avatar
User

Kosytorz

Posty

5

Rejestracja

19 wrz 2013, o 17:21

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: Kosytorz » 19 wrz 2013, o 17:24

ja korzystałem z dotacji z Urzędu Pracy. Wszystko załatwiłem sobie sam, wtedy najwięcej się zyska, ponieważ nie płaci się pośrednikom, a prawie o tą dotację było łatwo.
Obrazek
no avatar
User

antonina

Posty

11

Rejestracja

22 paź 2013, o 09:39

Re: Poszukujesz dotacji, nie wiesz jak się do tego zabrać ?

Postautor: antonina » 22 paź 2013, o 10:42

Na jaka działalność otrzymałeś dotację z Urzędu Pracy? I jak długo trwały formalności?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]