Poszerzenie umiejętności poprzez Studia MBA

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

daria3801

Posty

4

Rejestracja

23 sty 2018, o 15:18

Poszerzenie umiejętności poprzez Studia MBA

Postautor: daria3801 » 23 sty 2018, o 16:05

Witajcie, pracuje w korporacji na stanowisku kierowniczym.Mam szanse awansować na wyższe stanowisko jednak wiąże się to z tym, ze powinnam poszerzyć kompetencje jest to dla mnie niezbędny szczebel w karierze zawodowej .
Zależy mi na bardzo profesjonalnym przygotowaniu do pracy menedżerskiej.Patrząc na to co dziej się na rynku, a także na znajomych którzy awansują okazuje się, że powinnam podjąć dalszą naukę i myślę tu o Studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej .Czy przeglądaliście może ranking mba w Polsce mnie ten temat cały czas interesuje
https://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow
Nie wiem jak teraz wszystko pogodzę, ponieważ tu praca, dom i znowu nauka.Czy orientujecie się może jak wyglądają zajęcia w takiej szkole? Zależy mi aby sobie wszystko tak poukładać aby jak najmniej ucierpiała na tym moja rodzina, ponieważ już teraz sporo czasu nie ma mnie w domu.Jak często są zjazdy?Jak wygląda kwestia praktyczna ?Jeśli macie jakiejś ciekawe sugestie lub spostrzeżenia na ten temat bardzo chętnie wymienię się radami i wskazówkami na ten temat.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.074s | 12 Queries | GZIP : Off ]