Kącik dla dzieci w firmie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

mila

Posty

12

Rejestracja

6 lut 2013, o 23:27

Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: mila » 17 kwie 2013, o 18:00

Wiem, że takie coś na pewno przydaje się w urzędach, gdzie petenci długo czekają w kolejce, ale wydaje mi się, że w większej firmie też warto zadbać o takie miejsce, co o tym sądzicie?

Chodzi o to, żeby wstawić jakiś stolik i kilka krzesełek, zainwestować w gry planszowe dla dzieci, jakieś klocki, kolorowanki, kredki i wtedy klienci przychodzący z maluchami mogliby w spokoju załatwiać swoje sprawy, a dzieci bawiłyby się, zamiast marudzić.

Może ktoś z Was już ma coś takiego w swojej firmie?
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: gwiazdkaznieba » 20 maja 2013, o 10:50

moim zdaniem to lekka przesada, ale ja akurat nie mam dzieci, więc po prostu jest to dla mnie mało istotna sprawa, może jak zostanę mamą to zmienię zdanie
no avatar
User

janeczek

Posty

1

Rejestracja

20 maja 2013, o 17:31

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: janeczek » 20 maja 2013, o 17:34

Wszystko zależy od tego czym zajmuje się wasza firma, jeśli widujecie tam w ciągu dnia sporo klientów z dziećmi myślę, że inwestycja w taki kącik dla dzieci może nie poprawiłaby reputacji firmy bo to przesada ale z pewnością sprawiłaby, że klienci przychodzili by tam zadowoleni i z pewnością wielu ludziom takie rozwiązanie spodobałoby się takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: krzysztofol » 21 maja 2013, o 12:42

Pracuję w ośrodku zdrowia i mamy taki kącik ;) Fajna sprawa - dzieci go lubią.
___________________________________________________________________________________________________
Noclegi Mrzeżyno
no avatar
User

Mateusz S

Posty

20

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:10

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: Mateusz S » 28 maja 2013, o 13:06

dobry pomysł, jestem za
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 16:51

Sporo jest takich firm co mają kącik dla dzieci. Choć myślę, że kiedyś więcej tego było. Do dzisiaj w Makro są takie kąciki dla dzieci. Wydaje mi się, że nie we wszystkich instytucjach pasuje coś takiego. Po prostu są miejsca gdzie z dziećmi się nie przychodzi. Nie żebym miał coś przeciwko dzieciom. Broń Boże :D Po prostu jestem zdania, że są takie miejsca i sytuacje, że z dzieckiem przyjść nie wypada, dlatego lepiej jest znaleźć sobie opiekę na własną rękę. Taki kącik zabaw dla dzieci to wyciągnięcie dłoni w kierunku klientów. Co ma obustronne korzyści, bo jest to bardzo wygodne dla klientów, ale wiadomo, że nie wolno przesadzać ;)
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: rachman » 30 cze 2013, o 01:41

Jeżeli macie takich klientów to jak najbardziej taki kącik będzie mile widziany. Firma przy okazji już na wejściu zyskuje w oczach klientów.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: Thief » 29 lip 2013, o 12:39

Pomysł jest dobry, aczkolwiek czy dzieci długo usiedzą w takim miejscu? to jest główne pytanie:)
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: DC-CENTRUM » 30 lip 2013, o 08:18

Witam

Jeśli Państwa firma prowadzi działalność, która obejmuje długie spotkania, zwłaszcza popołudniowe z klientami, którzy często przyprowadzają ze sobą dzieci, to jak najbardziej tego typu działanie ma sens. Z pewnością w takim wypadku firma zyskuje nad konkurencją oferując swoim klientom, czy też ich dzieciom usługę dodatkową znacząco podnoszącą jakość świadczonej usługi.
no avatar
User

pawelp29

Posty

8

Rejestracja

22 lip 2013, o 12:27

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: pawelp29 » 2 sie 2013, o 13:19

Znajoma ma zakład fryzjerski, gdy Panie przychodzą robić sobie fryzury zostają pod profesjonalną opieką z inną Panią która się nimi opiekuje. Uważam że wszystko zależy od specyfiki branży, ale jeżeli firma ma taki kącik dla dzieci to jest to tylko i wyłącznie na plus.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.150s | 13 Queries | GZIP : Off ]