AliorBank

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

AliorBank

Postautor: Biznesforum » 11 lut 2009, o 13:36

Jak jest jest z tym AliorBank, reklamują się, że wszystko za darmo, wszystko super, a ja tu czytam na innym forum:

Mam konto w tym banku. Byłem uczestnikiem ich konkursu i dostałem 100zł na start.
są konta za darmo jest konto za które opłaca się tylko kartę 3zł na miesiąc ale wypłaty na całym świecie sa darmowe. konto z lokata nocna tez jest fajne bo ma oprocentowanie 11% ale tylko w nocy oplata za nie to 7 zł ale każde wydane pieniadze ta karta obojetnie na jakie zakupy zwracana jest na konto 1% kwoty wydanej na zakupy.
moim zdaniem przystępny bank polecam


Czyli 3zł za kartę, 7zł za lokatę nocną, czyli 10zł/mc opłaty wynoszą, to czy przy kilku tys. pln na koncie, i przy lokacie nocnej, opłaca się? :roll: To w mBank mam naprawdę wszystko za free, i eMax plus dość dobrze oprocentowany :)
no avatar
User

lucjuk

Posty

8

Rejestracja

11 lut 2009, o 21:30

Re: AliorBank

Postautor: lucjuk » 11 lut 2009, o 21:33

Może zasady się zmieniły...

Ja z kolei słyszałem, że oprocentowanie nocne spadło do 9%.
Zakładałem u nich konto w grudniu - wtedy było jeszcze 11%. Nie płacę im żadnych 7zł za tą usługę.
Karty nie brałem - bo ona faktycznie była płatana za samo wyrobienie - chyba 15zł, a konto do płacenia kartą mam w innym banku :)
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: AliorBank

Postautor: Biznesforum » 12 lut 2009, o 08:19

To, że spadło do 9 to też widziałem w reklamach TV ;)
no avatar
User

wojts

Posty

1

Rejestracja

27 sty 2010, o 11:36

Re: AliorBank

Postautor: wojts » 27 sty 2010, o 11:37

Wracając do tematu...ja osobiście też słyszałem niezbyt dobre opinie o tym banku. Sam tam konta nie miałem, ale już kilku moich znajomych zrezygnowało z konta u nich. W chwili obecnej mogę polecić to konto bankowe w Deutsche Banku. Powiem szczerze, że trochę zaryzykowałem i założyłem tam konto "na ślepo". Po prostu szybko potrzebowałem konta i nie miałem czasu na analizowanie ofert. Jak na razie jestem zadowolony, jest dużo darmowych bankomatów, 0 zł za prowadzenie, żadnych minimalnych środków, przelewy przez neta za darmo, itp. Poza tym dobra obsługa. Tak więc zdecydowanie polecam, mam nadzieję, że nie zmienię zdania.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: AliorBank

Postautor: Dyskutant » 24 lis 2012, o 14:04

mam tam konto. opłaty 5 zł za kartę bankomatową to naprawdę dużo w porównaniu do innych banków.. no ale oni na tym zarabiają kilkaset tysięcy miesięcznie.
---
Zapraszam: http://www.przeprowadzkigdansk.org
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: AliorBank

Postautor: limka » 27 lis 2012, o 18:38

ale maja dobrą ofertę kredytową,dają 150.000 bez żadnych zbędnych ceregieli.
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: AliorBank

Postautor: Media-Drukarnia.com » 13 lut 2013, o 13:22

teraz opłaty poszły w górę i wiele zależy od tego ile wpływów na konto posiadamy i w jakiej kwocie. Jeżeli poniżej 2 tyś zł to naliczana jest dodatkowa opłaca,przy czym łącznie mogą one wynieść nawet 17zł.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: AliorBank

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:22

Bardzo się zdziwiłam, kiedy dostałam sms od Aliora, który informował mnie o tym, że na koncie widnieje debet. Nie wpłacałam na nie żadnych pieniędzy od dłuższego czasu, ale byłam przekonana, że jest darmowe. A tu proszę-nie!
no avatar
User

Bimen

Posty

13

Rejestracja

14 maja 2013, o 09:50

Re: AliorBank

Postautor: Bimen » 14 maja 2013, o 09:51

Takie sytuacje sa w wiekszosci bankow...
no avatar
User

waldek.kuzba

Posty

4

Rejestracja

14 maja 2013, o 15:47

Re: AliorBank

Postautor: waldek.kuzba » 14 maja 2013, o 15:54

Pobierają opłatę za kartę. Chyba 5 zł.
Sprawdź jakie zyski mogą przynieść lokaty bankowe.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron