szybka gotówka

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

maksiu

Posty

1

Rejestracja

8 mar 2009, o 01:05

szybka gotówka

Postautor: maksiu » 8 mar 2009, o 01:08

Cześć. Interesuje mnie zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w Providencie. Macie może jakieś uwagi na temat tej firmy?
Dzięki!
no avatar
User

john

Posty

1

Rejestracja

19 kwie 2009, o 12:45

Re: szybka gotówka

Postautor: john » 19 kwie 2009, o 12:51

Sam nigdy nie bralem u nich pozyczki, ale moja ciotka tak, bo tak sie zlozylo, ze byla przyparta do muru i szybko potrzebowala kasy. A ze splacala raty w terminie to nawet byla zadowolona, co bylo dla mnie zaskakujace, ale z drugiej strony to zla fama providenta w duzej mierze napedzana jest przez ludzi, ktorzy po prostu nie chca splacac pozyczek! Takze jesli szybko potrzebujesz pieniedzy i bedziesz w stanie splacic kiedy trzeba, to provident jest dobra opcja. Na stronie mozesz sprawdzic wszystkie szczegoly (http://www.provident.pl/).
no avatar
User

jmichalska

Posty

8

Rejestracja

12 lis 2010, o 14:33

Re: szybka gotówka

Postautor: jmichalska » 16 lis 2010, o 12:32

Nie słyszałam dobrych rzeczy o providencie, ludzie raczej odradzają branie pożyczki u nich. Ostateczny koszt pożyczki jest duży, bo jest dużo dodatkowych kosztów, m.in. ubezpieczenie pożyczki czy też obsługa. Szczególnie nie opłaca się brać już tej oferty pożyczka gotówka, bo koszty dodatkowe są olbrzymie. Już lepiej wziąć pożyczkę przelew. Ale teraz najważniejsze pytanie: na co ci potrzebna jest ta pożyczka? Bo jeżeli chcesz kupić sobie jakiś sprzęt, to już lepiej skorzystać z ofert ratalnie.com, jest tam znacznie mniej kosztów dodatkowych. Polecam.
no avatar
User

Kriiis

Posty

2

Rejestracja

10 maja 2011, o 11:02

Re: szybka gotówka

Postautor: Kriiis » 10 maja 2011, o 11:09

Ja słyszałem o Providencie nieprzychylne opinie. Już prędzej bym proponował pożycz.pl jako portal Social Lending, dla osób potrzebujących szybkich pożyczek. Pozdrawiam
no avatar
User

Karimbo

Posty

3

Rejestracja

23 maja 2011, o 12:32

Re: szybka gotówka

Postautor: Karimbo » 23 maja 2011, o 13:11

i ja moge zaproponować ten portal
pare razy brałem pożyczkę teraz zaczałem inwestować od jakiegoś czsu
no avatar
User

Kriiis

Posty

2

Rejestracja

10 maja 2011, o 11:02

Re: szybka gotówka

Postautor: Kriiis » 25 maja 2011, o 11:42

I jak wrażenia? Bo ja osobiście jestem zadowolony. Cieszę się, że coraz więcej nas jest na portalu. Zawsze stwarza to więcej możliwości.
no avatar
User

Karimbo

Posty

3

Rejestracja

23 maja 2011, o 12:32

Re: szybka gotówka

Postautor: Karimbo » 28 maja 2011, o 08:58

Bardzo zadowolny jestem i już :)
bardzo przejrzysty portal, dla inwestora jest to chyba najlepszy serwis SL
od strony pożyczki bardzo łatwo je uzyskałem, a od inwestowania już dostałem zwrot zainwestowanych pieniążków tak więc pozyczam dalej, nie ma co pożycz.pl spełnia moje wymagania ;)
no avatar
User

Marcinmarch

Posty

19

Rejestracja

5 sty 2011, o 18:21

Re: szybka gotówka

Postautor: Marcinmarch » 2 wrz 2011, o 19:45

Lepiej nie korzystać z tak zwanej "szybkiej pożyczki", bo można się przejechać. Lepiej zapytać ekspertów od kredytów, zanim podejmiesz jakieś głupie działania. Są nawet kredyty dla bezrobotnych, takie jak tu: http://www.kredytforum.pl/temat/404/jak ... robotnych/
Jednak warto znać ludzi, którzy pokierują Cię w tym temacie. Jak robisz na "pałę", to można pożyczyć tylko problemy.
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: szybka gotówka

Postautor: dagmaro » 6 wrz 2011, o 11:14

Pożyczka może i szybka, ale zwracasz 100%...
no avatar
User

Dorobkiewicz

Posty

6

Rejestracja

14 lis 2010, o 12:50

Re: szybka gotówka

Postautor: Dorobkiewicz » 15 paź 2011, o 20:27

Pożyczka Provident jest OK o ile ktoś nie ma szans na pożyczkę w banku bop jak ma, to branie tej pożyczki jest nieporozumieniem. Natomiast na tle innych "kredytów bez BIK" wygląda dobrze. Warto przeczytać co piszą w pierwszym akapicie tu: http://www.kredyty.aid.pl/bik-komornik.htm
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.301s | 13 Queries | GZIP : Off ]