Lokal firmy w garażu?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Mirek2

Posty

21

Rejestracja

6 gru 2010, o 10:48

Lokal firmy w garażu?

Postautor: Mirek2 » 6 gru 2010, o 10:53

Czy wyobrażacie sobie coś takiego? Mam garaż nieużywany w ciągu garaży (na szczęście pierwszy z brzegu i murowany) ze względów sentymentalnych nie chcę go sprzedać. Mój biznes opiera się głównie na Internecie i telefonach, a siedziba w mieszkaniu to ryzyko kontroli US i internetu, ryzyko że jakiś klient przyjdzie tu zachęcony adresem podanym jako siedziba na pieczątce. Gdyby więc garaż odmalować, wstawić tam jakiś stary komputer, byłaby idealna oficjalna siedziba firmy bez ryzyka nachodzenia mnie w moim domu.
Siedziba firmy w garażu - co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: Urban30 » 17 sty 2013, o 10:43

Najwięksi zaczynali od garażu:) Google itd:)
Ja wprawdzie w garażu siedziby firmy nie mam (choć garaż jest, porządne bramy garażowe też), ale firma nie tam ma siedzibę. W każdym razie jak chcesz tak robic firmowe biuro, to odmaluj jakoś garaż ładnie, żeby estetyka była itd.
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: krzysztofol » 19 sty 2013, o 14:34

No właśnie więc przepis jest prosty, chcesz być bogaty - zacznij w garażu :)


______________________________________________________________________________________________
yerba dobra na wszystko.
no avatar
User

stobejczyk

Posty

5

Rejestracja

9 mar 2013, o 16:40

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: stobejczyk » 9 mar 2013, o 17:06

Jeśli nie przyjmujesz w lokalu firmowym klientów, którym mogłoby się nie spodobać to miejsce, to tak, jednak jeśli przychodzą do Ciebie klienci, to zastanów się dobrze jak przerobić słaby punkt w mocny. Hasło w stylu: zaczynam wielkie rzeczy w garażu, może być nośne.
no avatar
User

kalisk

Posty

5

Rejestracja

11 mar 2013, o 18:38

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: kalisk » 11 mar 2013, o 18:53

Moim zdaniem to dobry i ciekawy pomysł :p
Elegancji i zadbany Katalog stron www moc
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: kasiazosia » 26 mar 2013, o 13:50

:D Na pewno jest to dość oryginalne rozwiązanie, ale czy nie będziesz mieć zimą problemy z ogrzaniem tego garażu? ;-) Rozumiem, że klienci odwiedzają Cię jedynie w sporadycznych przypadkach? :>
no avatar
User

BridgitM

Posty

6

Rejestracja

28 mar 2013, o 14:03

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: BridgitM » 28 mar 2013, o 14:09

Dobry pomysł - właściwie, dlaczego nie?
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: kaloszkowa » 29 mar 2013, o 07:29

same biuro w garażu to całkiem niezły a nawet dosyć innowacyjny pomysł ale chyba ważna jest też lokalizacja - o ile takie rozwiązanie było by fajne np. w centrum miasta to jeśli jest to garaż na jednym z osiedli do raczej bym sobie odpuściła ;)
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: MartaJa » 6 kwie 2013, o 10:08

W sumie garaż nie jest zły, pod warunkiem, że go ładnie odszykujesz. W tym miejscu chciałabym zapytać bardziej doświadczonych - jak czyszczą kostkę brukową przed swoimi biurami? Czasem trzeba to robić, a ja nie wiem jak to ugryźć. Znalazłam coś takiego: czyszczenie kostki brukowej w Gdyni ale może wystarczy jakiś karczer czy coś, a takie profesjonalne czyszczenie tylko raz na jakiś czas?
no avatar
User

gasiorek

Posty

14

Rejestracja

12 mar 2013, o 22:02

Re: Lokal firmy w garażu?

Postautor: gasiorek » 25 cze 2013, o 22:59

W takiej, sytuacji potrzebujesz wirtualnego biura, czyli adresu rejestrowego. Pod takim adresem jest firma, która wygląda reprezentacyjnie i dysponuje reprezentacyjnymi salami do wynajęcia np. na godziny oraz odbiera Twoją pocztę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 15 Queries | GZIP : Off ]