MLM przez internet

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Customizer

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2010, o 07:50

MLM przez internet

Postautor: Customizer » 21 paź 2010, o 08:37

Cieszę się, że założony jest taki temat. MLM zawsze kojarzył się z akwizycją, chodzeniem po ludziach z katalogami i prezentacjami, a zbrudzone dywany przez akwizytorów zostawiały mało entuzjastyczne wspomnienia. A dzisiaj?
Jest internet. Tysiące ludzi w internecie poszukuje źródeł dochodu. Tak więc po co zawracać ludziom głowę, skoro można trafić do tych z internetu... i tu się zaczynają schody, bo wielu rozmieszcza ogłoszenia "duża kasa w domu", spamuje fora linkami do rejestracji. A to nie tędy droga!

Ja i moja grupa dysponujemy gotowym system internetowy i robimy ten biznes bez wychodzenia z domu. Bo wiemy, że ogłoszenia to za mało :-) Więcej info na mojej stronie poniżej.
Awatar użytkownika
User

emesz

Posty

5

Rejestracja

6 lis 2010, o 17:50

Lokalizacja

Polska

Re: MLM przez internet

Postautor: emesz » 6 lis 2010, o 18:05

Zgodzę się internet dostarcza nam obecnie wiele możliwości jednak osoby zainteresowane powinny wiedzieć że nie jest to łatwa praca i wbrew temu co się słyszy że w internecie to się leży i pieniądze same się zarabiają a tylko praktycy wiedzą że to nie prawda. I właśnie takich ludzi należało by szukać. Którzy potrafią realnie ocenić sytuację osoby jako partnera. A nie osoby które obiecują niewiadomo co potem jest niepowodzenie i żal. A liczy się realne zaangażowanie i realne zarobki.
Mój blog w którym piszę od lat www.emesz.pl
Twoja droga do sukcesu prowadzi przez gg 3956692. Napisz pomogę trafić do celu
no avatar
User

Reichelt

Posty

4

Rejestracja

10 sty 2011, o 19:47

MLM przez internet

Postautor: Reichelt » 10 sty 2011, o 20:47

Wejdź na moją stronę a dowiesz się, jak możesz zbudować swój profesjonalny biznes na najwyższym poziomie. Będziesz wiedział jak zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Robimy to mądrze, skutecznie i szybko. Oprócz tego są linki do moich innych stron internetowych, gdzie możesz zapoznać się z moją osobą. Zapraszam!
<a href="http://www.pawelreichelt.pl/">Stronka</a>
no avatar
User

sergio57

Posty

5

Rejestracja

8 maja 2011, o 12:32

Re: MLM przez internet

Postautor: sergio57 » 8 maja 2011, o 12:43

W MLM muszą być dobre relacje. Przez internet tego nie zbudujemy. Będzie to chwilowe i może się rozsypać.
blog o biznesie MLM
moje doświadczenia i moje rady
http://www.twojmlm.com
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: MLM przez internet

Postautor: Andreo » 9 cze 2011, o 11:03

Najbardziej to mnie właśnie rozwalają oferty typu - 3 tys. miesięcznie bez wychodzenia z domu!, itp :lol: albo jakieś cudaczne programy partnerskie gdzie niby za oglądanie reklam czy klikanie w linki płacą setki dolarów :P Fakt, jest troche możliwości zarobkowania w sieci, ale wszędzie trzeba się przyłożyć bo samo się nie zarobi. No i do tego trzeba mieć rozeznanie by omijać szerokim łukiem oferty "łatwej, szybkiej kasy" bo takiej po prostu nie ma. Nawet w internecie
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: MLM przez internet

Postautor: Media-Drukarnia.com » 22 cze 2011, o 09:15

Zwłaszcza, że o MLM jest dużo negatywnych opinii, wygłaszanych przez ludzi, którzy mieli z tym związek przez dłuższy czas. Entuzjaści, którzy dopiero wchodzą w temat, powiedzą że to świetna praca. A pieniądze można zarabiać bardziej stabilnie i może przy większych nakładach pracy, ale robiąc to, co się lubi.
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: MLM przez internet

Postautor: dagmaro » 18 lip 2011, o 06:55

MLM to bardzo specyficzna branża. Nie masz tu nad sobą szefa, ale też nie masz z góry określonej misięcznej wypłaty. Oczywiście są plusy i minusy. Wymaga to jednak poświęcenia dużo czasu, żeby wypracować w sobie odpowiednie postawy ułatwiające prowadzenie takiej działalności. Do osiągnięcia sukcesu w tym biznesie potrzeba dużej wytrwałości i chęci do nauki. Niektórzy osiągają sukces szybciej inni wolniej, ale nie jest to taka prosta droga. Trzeba stać się liderami z prawdziwego zdarzenia i nauczyć się pomagać innym ludziom osiągnąć sukces.
no avatar
User

Grzegorzunio

Posty

7

Rejestracja

25 lip 2011, o 12:00

Re: MLM przez internet

Postautor: Grzegorzunio » 27 lip 2011, o 13:12

Ale z tego co czytam w różnych miejscach, np. tutaj http://www.rankingmlm.com/articles/arti ... a_z_ludzmi rzeczywiście są ludzie, którym się udało i teraz całkiem nieźle prosperują. Wydaje mi się, że w tej branży bardzo dużo zależy od indywidualnych predyspozycji danej osoby i jej ukierunkowania na osiągnięcie sukcesu.
no avatar
User

Japaneczek

Posty

17

Rejestracja

27 lip 2011, o 17:22

Re: MLM przez internet

Postautor: Japaneczek » 27 lip 2011, o 17:34

Moim zdaniem nie ma nic za darmo, więc i w MLM ażeby do czegoś dojść trzeba poświęcić odpowiednią ilość swojego cennego czasu. Osobiście na studiach wielu moich znajomych zajmowało się MLM i nie słyszałem żeby któryś dorobił się kokosów więc mam sceptyczne podejście do tematu.
no avatar
User

Grzegorzunio

Posty

7

Rejestracja

25 lip 2011, o 12:00

Re: MLM przez internet

Postautor: Grzegorzunio » 28 lip 2011, o 08:07

Japaneczek pisze:Moim zdaniem nie ma nic za darmo, więc i w MLM ażeby do czegoś dojść trzeba poświęcić odpowiednią ilość swojego cennego czasu. Osobiście na studiach wielu moich znajomych zajmowało się MLM i nie słyszałem żeby któryś dorobił się kokosów więc mam sceptyczne podejście do tematu.



Zgadza się, trzeba poświęcić mnóstwo czasu. I faktycznie na początku kokosów nie ma, chyba że ktoś jest bardzo operatywny i szybko stworzy sobie downline
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 12 Queries | GZIP : Off ]