Poszukujemy Ekspertów - portal Zaradni.pl

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

ŁukaszZ

Posty

1

Rejestracja

19 paź 2010, o 13:33

Poszukujemy Ekspertów - portal Zaradni.pl

Postautor: ŁukaszZ » 20 paź 2010, o 12:23

Witam!

Jestem przedstawicielem portalu Zaradni.pl. Obecnie nasz portal poszukuje Ekspertów, czyli osoby mające doświadczenie i wiedzę w dziedzinie biznesu, które chciałyby współtworzyć Zaradni.pl.

Postanowiłem napisać post na Biznesforum.nsv.pl, bo wiem, iż osoby z wiedzą ekonomiczną często czytają to forum.

Kilka słów o portalu
Portal Zaradni.pl to kompendium wiedzy na każdy temat. Nasz serwis tworzony jest przez samych Internautów.

Co możemy zaoferować za współtworzenie Zaradni.pl i pisanie porad?

- możliwość otrzymania wynagrodzenia za publikowanie porad/tekstów;
- możliwość tworzenia swojego wizerunku wśród Internautów jako Eksperta w konkretnej dziedzinie oraz dzielenia się swoją wiedzą;
- profesjonalną redakcję Waszych tekstów, no i oczywiście samą satysfakcję publikowania:)


Mamy nadzieję, że propozycja współpracy z Zaradni.pl zainteresuje czytelników Biznesforum.nsv.pl.

Proszę także o ewentualne Wasze opinie o naszym portalu - również są dla nas bardzo ważne.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Zaradni.pl, zachęcam do odwiedzenia portalu. Na naszej stronie w zakładce "Kontakt" znajdziecie Państwo e-maila, pod który można się z nami skontaktować.

Link do portalu - http://www.zaradni.pl

Pozdrawiam
Łukasz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 12 Queries | GZIP : Off ]