jaką firmę kurierską wybrac?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: lattemacchiato » 22 mar 2013, o 11:57

Ja szukam firmy kurierskiej prywatnie. Potrzebuje wysłać walizkę do Wielkiej Brytanii. Mógłby mi ktoś polecić jakąś firmę z dobrą ofertą?
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: green » 22 mar 2013, o 15:20

Mam namiary na taką firmę -wysyłałam przed świętami za granice -bardzo zależało mi na terminie i było wszystko ok. doszło szybko w dobrym stanie i nie zdarli pieniędzy za paczkę ok 10 kg zapłaciłam chyba 60 zł, później tez prywatnie korzystałam z tej firmy wysyłając w Polsce zawsze poniżej 30 zl i na drugi dzień paczka była. Także zadowolona z nich jestem.Poszukam i podeśle namiary na priv.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: kasiazosia » 26 mar 2013, o 13:59

Jeśli potrzeba przetransportowania towarów pojawia się dość często, polecam zapoznać się z ofertą jakiejś dużej, prężnie działającej na rynku krajowym i międzynarodowym firmy transportowej - wiele z nich oferuje możliwość tzw. transportu konsolidacyjnego. Jest to głównie transport pojedynczych paczek, czyli tzw. drobnicy, gdzie wszyscy uczestnicy akcji transportowej pokrywają część kosztów całej trasy. To fajny sposób na tani transport paczek, jakaś alternatywa dla coraz droższych usług kurierskich.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: kolaa » 12 wrz 2013, o 08:42

Ja polecam bardzo dobrą firmę kurierską - http://www.west-trans.eu/ . Będąc ich stałym klientem dostaję rabat. Przesyłki zawsze trafiają pod dobry adres.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

naburowa

Posty

2

Rejestracja

6 wrz 2013, o 09:33

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: naburowa » 12 wrz 2013, o 12:41

DHL nigdy mnie nie zawiódł
no avatar
User

wojo

Posty

19

Rejestracja

27 mar 2015, o 10:44

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: wojo » 7 kwie 2015, o 17:01

Najtaniej wziąć jakas firmę przez Clicktrans - nie raz korzystałem z tego do szukania firm transportowych http://clicktrans.pl/
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: adik356 » 16 sie 2016, o 19:27

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy to mogę polecić http://www.seabridge.pl/oferta/transpor ... row-z-chin bardzo dobra i sprawdzona firma. Wszystkie przesyłki zawsze na czas. Pełen profesjonalizm.
no avatar
User

LiderBusPrzewozy.pl

Posty

4

Rejestracja

26 cze 2018, o 07:19

Re: jaką firmę kurierską wybrac?

Postautor: LiderBusPrzewozy.pl » 26 cze 2018, o 07:25

W kwestii dobrej firmy która dostarczy nasze paczki także za granice do Anglii, polecam zerknąć na LiderBusPrzewozy.pl zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 13 Queries | GZIP : Off ]