ulotki...

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: ulotki...

Postautor: limka » 27 lis 2012, o 18:28

e-ulotki.com,jantar.pl -tutaj też mają warte uwagi propozycje dot. ulotek
no avatar
User

Tomasz_Es

Posty

1

Rejestracja

6 mar 2013, o 17:50

Re: ulotki...

Postautor: Tomasz_Es » 6 mar 2013, o 17:54

Ja szukałem drukarni, która w ludzkiej cenie mogłaby mi zrobić ulotki A6 i znalazłem http://graficzneprojekty.pl/sklep Bardzo dobra jakość wydruku, zaoferowali mi też niezłą cenę z programem rabatowym. W sumie jestem zadowolony, cała zabawa, łącznie z przesyłką, trwała krócej, niż się spodziewałem. No i zaoszczędziłem kilka groszy, bo u mnie w mieście stacjonarne drukarnie strasznie łupią klientów.
no avatar
User

heca

Posty

6

Rejestracja

12 mar 2013, o 08:14

Re: ulotki...

Postautor: heca » 12 mar 2013, o 08:18

Jak ulotki to tylko online! Oszczędność czasu i pieniędzy. Często korzystam z usług drukarni internetowych (głównie http://graficzneprojekty.pl/sklep)i nigdy nie było problemów z jakością czy dostawą, a ceny średnio o 20% niższe niż w typowej drukarni.
no avatar
User

AronRain

Posty

5

Rejestracja

13 mar 2013, o 21:03

Lokalizacja

Warszawa

Re: ulotki...

Postautor: AronRain » 13 mar 2013, o 21:06

Ulotki są bardzo popularną formą promocji firmy, nie jest ona jednak zbyt skuteczna...
Więcej na Ksw 32 Stream w jakości HD
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: ulotki...

Postautor: mareczek » 9 kwie 2013, o 20:14

ja uważam że ulotki przeszły w zapomninie , teraz liczy się wujek google :P najlepsza reklama to swoja strona www ;) polecam firme co zrobi wam dobrą reklame ;) http://www.eura7.com/
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: ulotki...

Postautor: Symbian » 6 cze 2013, o 15:24

Ulotki nie zawsze trafiają do naszych potencjalnych klientów, gdyż skąd mamy wiedzieć, że osoba, którą ją dostanie jest zainteresowaną naszą branżą. Lepiej dbać o klientów, których już mamy i zawsze im wręczać nasze wizytówki, by o nas pamiętali. Szybko i bez zbędnych programów możemy zrobić wizytówki na http://www.voogo.pl/. Całość wykonujemy online, wybieramy szablon, uzupełniamy dany i gotowe. :)
no avatar
User

ToruX

Posty

9

Rejestracja

3 mar 2013, o 07:59

Lokalizacja

Toruń

Re: ulotki...

Postautor: ToruX » 6 cze 2013, o 19:17

Mniej wymagający klient zadowoli się szablonem na wizytówki i zamówi, ale jeśli firma ma swój określony wizerunek, logotyp, kolorystyka, specyficzne elementy graficzne, emblematy itd. to z pewnością lepiej jest to zlecić grafikowi do zaprojektowania, a nie samemu się w to bawić.
Pieczątki Kikuś Toruń robione w ekspresowym tempie. Poczytaj również fanpage Google+ lub Facebook na temat pieczątek Ex libris.
no avatar
User

Martyna

Posty

3

Rejestracja

15 cze 2013, o 09:35

Re: ulotki...

Postautor: Martyna » 15 cze 2013, o 09:47

Lepiej niech zaprojektuje to ktoś doświadczony
no avatar
User

malak

Posty

4

Rejestracja

16 cze 2013, o 14:47

Re: ulotki...

Postautor: malak » 16 cze 2013, o 14:53

Ulotki to wg mnie średnia inwestycja, trzeba ich "wyprodukować" naprawdę na tony, a klienci w większości są znudzeni taką formą promocji i traktują je jak śmieci. Dużo bardziej polecam jakieś praktyczne gadżety np. kalendarze reklamowe, które są dużo ciekawszym i praktyczniejszym nośnikiem reklamy :) Robiłem już kilka zamówień na kalendarze trójdzielne firmy Basco i zawsze byłem zadowolony z produktu finalnego :)
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: ulotki...

Postautor: piotrek5467 » 1 lip 2013, o 13:47

ToruX pisze:Mniej wymagający klient zadowoli się szablonem na wizytówki i zamówi, ale jeśli firma ma swój określony wizerunek, logotyp, kolorystyka, specyficzne elementy graficzne, emblematy itd. to z pewnością lepiej jest to zlecić grafikowi do zaprojektowania, a nie samemu się w to bawić.


Sprawdziłem serwis Voogo.pl i rzeczywiście jest tam dostępnych wiele gotowych szablonów, ale jeśli ktoś ma gotowe własne elementy wizualizacji, to może je wykorzystać po prostu wgrywając je za pomocą aplikacji do sytemu i zlecić wydruk, jest to teraz o tyle opłacalne, ze za 100 wizytówek zapłacimy 1 zł w ramach promocji, więc to zawsze jakaś oszczędność dla naszej firmy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron