Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

186

Posty

1

Rejestracja

4 paź 2010, o 08:35

Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: 186 » 4 paź 2010, o 08:37

Witam Serdeczne.
Nie trudno dostrzec taką prawidłowość, że często bardzo banalne pomysły na zarabianie pieniędzy odnoszą sukces, inne zaś bardzo wyszukane kończą się fiaskiem.
Dlaczego tak się dzieje, że ludzie którzy nie boją się pracy i cały swój czas i serce wkładają w rozwój swojego biznesu muszą poddać się okrutnym prawom rynku i zamknąć nierentowną działalność.
Albo inaczej. Właściciele nierentownego biznesu pomimo licznych długów bardzo szybko się podnoszą, podczas gdy inni niejednokrotnie kilkadziesiąt lat próbują się podnieść po nieudanej przygodzie z gospodarką wolnorynkową.
Znam ludzi którzy od zera do miliona doszli w czasie krótszym niż 5 lat. Znam też ludzi którzy już w pierwszych dniach zaczęli zarabiać ponadprzeciętne pieniądze.
Nie jest rzeczą trudną otworzyć działalność, wybrać jeden ze sposobów zarabiania jaki daje nam gospodarka wolnorynkowa. Przecież tysiące firm prześcigają się w tym abyśmy rozpoczęli z nimi współpracę, a pomimo to tysiące firm nie odnosi żadnego sukcesu i niejednokrotnie ponosi wielotysięczne straty.
Minimalizacja kosztów, optymalizacja kosztów zus i podatkowa, dobór reklamy, fundusz rezerwowy, refinansowanie zysków – pojęcia znane i przez wielu stosowane w praktyce, choć z różnym skutkiem.
Rzeczywistość pokazuje niejednokrotnie, że ludzie, którzy mają zamożnych rodziców bez większych problemów dochodzą do prawdziwych pieniędzy i nie jest to spowodowane kapitałem materialnym, a raczej kapitałem wiedzy i praktyki. Ludzie przeciętni, których rodzice często pracowali tylko na etacie kilkakrotnie częściej zostają brutalnie „wypluci” przez wolny rynek.
Wiedza to podstawa.
Tak wiedza to podstawa, więc czytamy na forach o biznesach. Czasem może kupimy sobie jakąś książkę. Nabieramy odwagi i do dzieła. W końcu coś już wiemy. Mamy plan, ale nie łudźmy się nikt nie da nam gwarancji sukcesu.
Cztery lata temu otworzyłem moją pierwszą firmę związaną z usługami finansowymi. Po roku jej istnienia na świecie pojawiła się mój przyjaciel kryzys. Tak tak mój przyjaciel bo to dzięki niemu popadłem w potężne prawie 100 tysięczne długi (w zaledwie rok). Z uporem maniaka ratowałem firmę z tragicznym skutkiem. Jak już skapitulowałem saldo przedstawiało się następująco: 5 zł w kieszeni, żona, dziecko i minus 100 tyś. Wiele firm finansowych i nie tylko poradziło sobie z ogólnoświatowym kryzysem. Ja nie. Moją firmę nie „położył” kryzys. Moją firmę „położyła” nie wystarczająca wiedza finansowa. Zacząłem więc moje rzetelne kształcenie. Odwiedziłem kilka kursów o których nie będę się rozpisywał. Stało się jednak coś co sprawiło że kryzys stał się moim przyjacielem, bo gdyby nie on nie trafiłbym na genialny kurs dzięki któremu otworzyłem dochodowy biznes i dwa lata po kursie wyszedłem z długów. Pan Andrzej i Pan Franciszek którzy obnażyli mnie nieprzeciętną wiedzą oferują również opiekę do momentu, aż ich słuchacz nie odniesie pełnego sukcesu finansowego. Teraz już wiem co robiłem źle. Znam sposoby na zarabianie pieniędzy takie o których istnieniu nawet nie miałem pojęcia. Wiem, ze każdą moją decyzję mogę bez problemu skonsultować z ludźmi którzy już dawno odnieśli ponadprzeciętny sukces finansowy.

Polecam wszystkim. Za tą wiedzę jestem w stanie dać dobrej klasy samochód bo wiem, że szybko zarobię na kilka takich aut :)
http://finansowy-ekspert.pl/?tra=4ad0baad99fe2

Pozdrawiam
Piotrek
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: pestka » 25 cze 2014, o 06:50

W takim przypadku warto jest moim zdaniem korzystać z kredytów hipotecznych. To miejsce na przykład:
http://www.comperia.pl/kredyty_konsolidacyjne - zawiera bardzo dobre zestawienie kredytów, nad którymi warto jest się zastanowić.
Dzięki temu będziemy płacili o wiele mniejszą ratę a sama spłata będzie rozłożona na dłuższy okres.
Pozdrawiam.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: nataliakl » 25 cze 2014, o 09:56

Dobrze wiedzieć, że są sposoby na odbicie się od dna :) Dobrze by było, aby podobnymi doświadczeniami dzielili się też inni. Na błędach przecież też trzeba się uczyć.
no avatar
User

redkot

Posty

10

Rejestracja

10 lip 2014, o 17:01

Re: Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: redkot » 10 lip 2014, o 17:58

Super pomysł! Zazwyczaj wszyscy wokół się mądrzą, co zrobić, żeby osiągnąć sukces. Warto spojrzeć na sprawy z zupełnie innej perspektywy ;) Trzeba jednak pamiętać, że każda sytuacja jest inna, chociaż z każdej można wyciągnąć lekcję dla siebie.
no avatar
User

krunrun

Posty

19

Rejestracja

16 lip 2014, o 09:10

Re: Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: krunrun » 16 lip 2014, o 09:17

Dzięki za cenne rady. Trzeba to wziąć pod uwagę
Awatar użytkownika
User

toomES

Posty

11

Rejestracja

19 lip 2014, o 19:39

Lokalizacja

Wa-wa

Re: Bankrut radzi !!! Nie popełniaj moich błędów.

Postautor: toomES » 19 lip 2014, o 19:51

Tak, biznes chyba zawsze trzeba zacząć od wiedzy... Bo wchodzić coś w ciemno, to mało bezpieczne. Każda rada jest ważna, dzięki!
veni, vidi, vici!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 14 Queries | GZIP : Off ]