Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Marcelinak

Posty

32

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:35

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: Marcelinak » 4 paź 2012, o 15:58

Wydaję mi się, że można tutaj porównać internet, który jest dla ludzi oraz dla firm. W młodym pokoleniu na prawdę rzadko znajdzie się osoby, które nie mają konta na typowych "fejsach, nk-ach" itp. Ci, którzy tego nie mają lub nie korzystają mogą być nawet odłączeni od grupy, stracić kontakt. Dlatego podobnie jest dla firm, bez trzymania kontaktów z klientem poprzez reklamy, ogłoszenia, ankiety można łatwo odejść w dalszy plan.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: januszl » 5 paź 2012, o 20:45

Zgadzam się z przedmówcą, na szczęście obecnie juz są firmy które skutecznie wspierają rodzimy biznes, nie ponosisz kosztów a reklamę masz zapewnioną i to w wielu formach. Dodatkowo mozliwość stałego zarobku. Na życzenie wprowadzę, wszystko bez kosztów.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: limka » 27 lis 2012, o 18:34

to wiadomo nie dzisiaj,że nalezy dobrze się zastanowic nim zacznie się działac w necie,ale trzeba też sporo przemyśleć nim założymy taki własny biznesik.
no avatar
User

Olcia

Posty

8

Rejestracja

6 gru 2012, o 10:00

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: Olcia » 6 gru 2012, o 10:15

Czasy są jakie są i trzeba się dostosować, przestawić czasami profil swoich firm, zająć się czymś czym kiedyś się nie zajmowaliśmy. Konkurencja zmusza nas do podjęcia diametralnych zmian i podjęcia konkretnych działań. Internet jest coraz potężniejszym narzędziem nie ma co ukrywać !
korek ścienny nowa forma wystroju wnętrz.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: Dyskutant » 11 sty 2013, o 09:49

Coś w tym jest! Firma BusinessWeb.pl (http://www.businessweb.pl/) z usług której korzystałem - solidna i sprawdzona firma, pozycjonowanie, optymalizację jak i pozyskanie klientów oferują w pełnej ofercie i co najważniejsze - są to skuteczne działania. Wiem co piszę, bo sam korzystałem z ich oferty.
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: Media-Drukarnia.com » 13 lut 2013, o 13:30

Zgadzam się z tym,internet to teraz główny przekaźnik informacji,codziennie jedną stronę może odwiedzić nawet kilkanaście milionów osób,wiec wato zadbać o to aby zaistnieć w sieci,pokazać nazwę swojej firmy potencjalnym klientom.
no avatar
User

monika33

Posty

12

Rejestracja

10 lis 2012, o 17:32

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: monika33 » 27 lut 2013, o 16:17

Główną reklama i wizytowka firmy a w szczególności sklepu internetowego, zawsze powinna byc mimo wszystko atrakcyjna, pociagajaca klienta strona. Wiadomo z postawieniem fajnej strony moga sie wiazac spore koszta. jednak w tym wszystkim jest pewien "myk". Czeska firma http://www.quicksnake.pl/ , klientom ktorzy decyduja sie na zakup rocznego hostingu w cenie 40 zł daja mozliwosc zamowienia sobie u nich wymarzonej strony internetowej. Jest to dobra opcja dla tych, co licza sie z kazdym groszem w swojej dzialalnosci lub po prostu nie chca wydawac majatku na swoj portal.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:35

Firma, która nie ma chociaż marnej wizytówki w Internecie rzeczywiście dla mnie nie istnieje:)
no avatar
User

alanmal

Posty

5

Rejestracja

9 lip 2017, o 09:38

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: alanmal » 9 lip 2017, o 10:00

Niekoniecznie i nie zawsze, bo to jednak są i branże, w których nie musisz istnieć w sieci. Choć oczywiście nie zaszkodzi, to fakt.
Awatar użytkownika
User

jaras

Posty

4

Rejestracja

11 sie 2017, o 16:35

Re: Nie ma cię w Internecie to znaczy, ze nie istniejesz

Postautor: jaras » 11 sie 2017, o 17:08

Ja się na tym kompletnie nie znam... Nie jestem niestety w stanie pomóc...
Samotność jest czasem drogą, która pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron