Nerwy czy problemy z sercem?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: Urban30 » 3 mar 2013, o 08:18

Czy szybkie bicie serca na przemian z takim bardzo wolnym,
to raczej objawy stresu zawodowego i ogólnej nerwówki pracowej,
czy też to może być coś poważniejszego (serce itp?).
Nie chcę lecieć od razu do kardiologa, ale z drugiej strony wolę chyba żeby zerknął na to jakiś dobry kardiolog (zestawienie), niż żebym zszedł na jakiś zawał czy coś...
Wam też stresy odbijają się na pikawce?
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: januszl » 3 mar 2013, o 08:38

Powinieneś sprawę sprawdzić u lekarza. A przynajmniej jeżeli mozesz sprawdż cisnienie. I nie ma co się denerwować. Wiele rzeczy jest kompletnie nie zależnych od nas i nawet jakbys stanął na uszach to i tak nic nie zmienisz więc warto odpuścić i rozgryzać problemy na luzach. Nie wariuj ,świat i tak już zaczyna głupieć bez nas. Zdrowia życzę.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: kaloszkowa » 4 mar 2013, o 09:26

każdemu się zdarza - owszem. ale jednak są takie objawy, symptomy czy bóle pewnych części ciała - których nie należy ignorować. serce tu bym podała za jeden z nich. jeśli będzie się to powtarzać - udaj się mimo wszystko do kardiologa. ja też miałam jakiś czas temu ten problem ale u mnie był to na szczęście wynik okresowego przemęczenia :]
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: Piaskowa » 15 paź 2015, o 15:28

Nerwy mogą doprowadzić do nerwicy i bezsenności- http://www.bezsennosc.pl/objawy-i-skutki-bezsennosci/ Niestety coraz więcej osób ma takie zaburzenia. Denerwujemy się w pracy, denerwujemy się w domu, nie jesteśmy w stanie zasnąć. Czas w końcu zmienić myślenie i przestać się stresować.
no avatar
User

nietadek

Posty

3

Rejestracja

20 paź 2015, o 17:48

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: nietadek » 21 paź 2015, o 11:09

Myślę, że warto iść do lekarza a nie na forum.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: LudwikB » 20 maja 2017, o 16:05

Oczywiście, lekarz kardiolog to podstawa gdy tylko mamy podejrzenia że jest coś nie tak. Stres bardzo szkodzi na serce.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: GimliK » 20 maja 2017, o 22:34

Zgadza się, najbardziej szkodzi stres, palenie, picie zbyt dużej ilości alkoholu, ogólnie zła dieta a takze brak ruchu. Ja leczę się na nadciśnienie od jakichś 3 lat http://kardiologszczecin.com.pl/ Bardzo jest ważne leczenie, jak już się zdiagnozuje problem, to nie ma co lekceważyć, trzeba brac leki i tyle.
Awatar użytkownika
User

bokowiec

Posty

7

Rejestracja

23 maja 2017, o 12:03

Lokalizacja

Wałbrzych

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: bokowiec » 23 maja 2017, o 13:14

Ja przez stres w poprzedniej pracy nabawiłem się tachykardii, stwierdzonej badaniem lekarskim - czyli serce bije mi za szybko przez cały czas. A przy moim niskim ciśnieniu był to bardzo niepokojący znak, dlatego musiałem iść to w końcu przebadać. Nie jest to bardzo groźne, bo organizm w ten sposób rekompensuje sobie niskie ciśnienie krwi, ale bardzo często może to być mylone z nerwicą, gdyż część objawów się pokrywa. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia, natychmiast bym się zapisywał do lekarza.
no avatar
User

Philnson21

Posty

1

Rejestracja

27 gru 2017, o 16:49

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: Philnson21 » 27 gru 2017, o 16:50

Czasem dobrze po prostu skontaktować się z specjalistą by znaleźć przyczynę. Zobacz ofertę edoktor24.pl, gdzie znajdziesz możliwość konsultacji z lekarzami online.
Awatar użytkownika
User

Cichy

Posty

5

Rejestracja

25 gru 2017, o 12:39

Re: Nerwy czy problemy z sercem?

Postautor: Cichy » 27 gru 2017, o 17:26

Bardzo mi się te informacje przydadzą :) Dzięki wielkie :)
Samozwańczo uczciwi i otwarci ludzie, nie uświadamiając sobie tego, co robią, beztrosko korzystają z wygodnych wymówek, by dostać to czego chcą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 14 Queries | GZIP : Off ]