Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: darful » 24 sie 2011, o 16:14

Co sądzicie o otworzenia sklepu z używanymi artykułami dla dzieci wózki, zabawki, łóżeczka, ubranka itp... ?
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: natalian » 26 sie 2011, o 10:08

Stacjonarnego czy internetowego?

Ogólnie myślę, że to może być dobry pomysł. Koleżanka ma teraz małe dziecko, więc "siedzi w temacie". Wiem od niej, iż widać choćby w sieci, że jest duże zapotrzebowanie na artykuły dla dzieci. Zwłaszcza, że jak chce się zapewnić dziecku bezpieczeństwo, to nie można kupić najtańszego wózka i fotelika do samochodu, ale np. dobry nowy fotelik kosztuje 1000 zł...
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: Urban30 » 5 lis 2012, o 10:39

A mi się wydaje, że w tej branży to konkurencja jest ogromna...
Na hasło zabawki w googlach jest 35 milionów wyników...trudno się będzie w coś takiego wbić.
Ja np mam już stałe sklepy w których kupuję: tory wyścigowe na alegro, zabawki i gry edukacyjne w http://szkolnis.pl/, ciuszki w kidomanii, wózki przez nokaut.. kurcze no myślę że to nie jest branża w której nowa osoba ot tak się wbije
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: Kocica » 16 sty 2013, o 09:45

Ot tak pewnie nie, ale przy dobrym biznesplanie i dużych nakłądach na reklamę to myślę, ze da się jeszcze "wcisnąć".
P.S Urban, my też ten sklep z zabawkami szkolnis lubimy:) (za ceny, bo ja nie jestem sepcjalnie sentymentalna zakupowo hih ih)
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: Media-Drukarnia.com » 13 lut 2013, o 13:20

Moim zdaniem nie bardzo się to sprawdzi,ponieważ zarówno zabawki jaki używane ubranka,akcesoria dla dzieci- znajdziesz w większości second- handach,chyba nie warto ryzykować,nie będzie to opłacalny biznes.
no avatar
User

Katarzynaa

Posty

10

Rejestracja

22 lut 2013, o 12:44

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: Katarzynaa » 22 lut 2013, o 12:57

Też mi się wydaje, że jest dosyć duża konkurencja na tym polu, ale mimo wszystko takie rzeczy się sprzedają.
Ten program magazynowy jest naprawdę fajny:)
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: Felicja » 22 lut 2013, o 13:50

Pewnie, że się sprzedają, a może połączć taki sklep z komisem, używane wózki foteliki, czy inne akcesoria dla dzieci sprzedają się bardzo bobrze - rodzice szukają niedrogiej wyprawki - może to jest pomysł.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:41

Nie wiem czy jest to opłacalne w dobie darmowych ogłoszeń internetowych. Myślę, że lepiej wyjdziesz sprzedając tego typu rzeczy przez takie właśnie portale. Ciężko wybić się z własnym sklepem i z pewnością trzeba w niego włożyć sporo pieniędzy.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: MartaJa » 28 lut 2013, o 10:32

Ja myślę, że to nie jest zły pomysł. Jak już kilka osób zauważyło, jest co prawda spora konkurencja, ale jak wpasujesz się z towarem, to powinno być ok. Ostatnio jest jakieś szaleństwo jeśli chodzi o zabawki drewniane i może warto w nie między innymi warto wyposażyć taki sklep.
Oczywiście ważne są też przystępne ceny, w tych czasach wszyscy liczą niemal każdą złotówkę.
no avatar
User

marzenkakpcz

Posty

5

Rejestracja

28 lut 2013, o 21:32

Re: Sklep z rzeczami dla dzieci wózki, zabawki itp...

Postautor: marzenkakpcz » 28 lut 2013, o 21:35

Niby pomysł na biznes jest fajny ale za dużo jest teraz tego typu sklepów. Na każdym rogu prawie jest coś dla naszych małych pociech.
Zapraszam na mój blog o strategicznych grach przeglądarkowych.
Zobacz też jak sprawdzić bik?.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 13 Queries | GZIP : Off ]