Pinterest - udostępnienie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Pinterest - udostępnienie

Postautor: agent007 » 15 lut 2013, o 08:45

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, w jaki sposób zdobywa się udostępnienie na portalu pinterest? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji. Czy ktoś uzyskał takie udostępnienie i mógłby powiedzieć, jak to się robi?
no avatar
User

halflife

Posty

4

Rejestracja

11 cze 2012, o 17:39

Re: Pinterest - udostępnienie

Postautor: halflife » 18 lut 2013, o 07:39

żeby uzyskać taką możliwość to musisz za nią zapłacić. Inaczej mówiąc trzeba sobie wykupić udostępnienie na stronie. Natknęłam się ostatnio na stronę firmy, która się zajmuję tym. Ceny nie podam bo pisało, by się kontaktować z nimi. Pewnie dla każdego zlecenia mają inną cene.
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Re: Pinterest - udostępnienie

Postautor: KarolWikt » 19 lut 2013, o 12:35

hm można nad tym samemu popracować, ale wiadomo to pracochłonne i ciężko samemu znaleźć na tyle obserwatorów , żeby udostępniali nasze obrazki na tyle by się efektownie zareklamować. Ale jeśli już się zdecydujesz to najważniejsze byś Ty jak najwięcej obserwował, komentował - wtedy najłatwiej o odzew. A jeśli Cię stać to wykup sobie udostępnienia jak radzi mój poprzednik. Na pewno są takie firmy, może halflife podasz namiar na tą co piszesz? bo napisanie że taka jest to wiele nie wnosi, konkrety potrzebne :)
no avatar
User

centka5

Posty

1

Rejestracja

19 lut 2013, o 13:23

Re: Pinterest - udostępnienie

Postautor: centka5 » 19 lut 2013, o 13:27

JA słyszałam o takim czymś jak tumblr, tylko gdzie można kupić konkretne te reblogi na tumblr?Bo dzięki temu będzie można udostępniać zdjęcia na tumblr,pinterest i wiele innych,to coś takiego jak facebook.Tyle wiem,ale to jeszcze za mało:)
no avatar
User

halflife

Posty

4

Rejestracja

11 cze 2012, o 17:39

Re: Pinterest - udostępnienie

Postautor: halflife » 19 lut 2013, o 19:26

No ja wiem o http://tablojd.pl/, że się tym zajmuje. U nich na stronie już namiar na pocztę no i więcej informacji gdyby kogoś zainteresowało:)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Pinterest - udostępnienie

Postautor: OndajOn » 19 lut 2013, o 20:24

Jakiś czas temu kupiłam pakiet udostępnień z tablojda, w sumie dużo nie zapłaciłam, a efekty były od razu widoczne. Także jeśli ktoś planuje rozprzestrzenianie treści na tym portalu radzę zainwestować w kilka takich pakietów udostępnień
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 13 Queries | GZIP : Off ]