Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: Dyskutant » 2 lut 2013, o 23:18

Witam
Co sądzicie aby otworzyć firmę, która zajmie się sprzedażą mebli, sprzętów oraz akcesoriów kuchennych? Czy takie np. kuchenne akcesoria to dobry biznes i znajdzie się na nie zbyt? Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2013, o 10:24 przez Dyskutant, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: Urban30 » 3 lut 2013, o 09:48

Wiesz no zbyt pewnie jest, stąd taka masa różnych sklepów, które oferują czy to modne meble, czy akcesoria kuchenne, domowe, sypialniane itd. Pytanie, czy na taki rynek się jeszcze wciśniesz.
Nie sztuka się porwać z motyką na słońce - sztuka zyskać.
Ja jakoś nie jestem przekonany do wpychania się w biznes meblowy. Wpisz w googlach "akcesoria kuchenne" - wyników tyle, że mózg pada.
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: Media-Drukarnia.com » 13 lut 2013, o 13:34

Musiałbyś na początek obniżyć koszty dla nowych klientów oraz zadbać o dobrą reklamę,głównie plakaty,ulotki,banery. Czyli w grę wchodzi współpraca z drukarnią,możemy pomóc pod tym względem.
Awatar użytkownika
User

ego

Posty

7

Rejestracja

23 lut 2013, o 21:47

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: ego » 23 lut 2013, o 22:01

Moim zdaniem branża zbyt konkurencyjna.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:58

Rzeczywiście branża bardzo konkurencyjna. Pewnie ciężko będzie się wybić.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:43

Teraz wymagania co do akcesoriów, które mają upiększać wnętrza są bardzo wysokie, muszą być charakterystyczne i unikalne. Tyczy się to również akcesoriów kuchennych, więc jeżeli będziesz chciała zacząć taki biznes musisz postawić po pierwsze na oryginalność produktów, po drugie na dobrą reklamę.
no avatar
User

ekolog

Posty

4

Rejestracja

25 mar 2013, o 22:49

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: ekolog » 25 mar 2013, o 22:54

Trudno będzie wypromować taki biznes, zwłaszcza, że są tam też znane firmy, które ludzie kojarzą przede wszystkim ze sklepów stacjonarnych np. praktiker, który również sprzedaje meble kuchenne . Przyznam szczerze, że niedawno sam tam kupowałem parę rzeczy do domu i ogrodu (m.in. z tej kategorii http://www.praktiker.pl/produkty,146/wypoczynek.html ), widziałem w innych sklepach online niektóre produkty nieco taniej, ale jakoś przekonała mnie po prostu znajomość sklepu, kiedyś często kupowałem w stacjonarnym praktikerze.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: kasiazosia » 26 mar 2013, o 13:39

Tak naprawdę niemal w każdym obszarze działalności handlowej jest teraz ogromna konkurencja, a mimo to nowe sklepy powstają. Trzeba mieć unikalne produkty za rozsądną cenę i zainwestować w reklamę, wtedy jest szansa na powodzenie :)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: krzysztofol » 27 mar 2013, o 17:42

Dokładnie. Jeżeli zaoferujesz unikalne produkty, dobrej jakości możesz natrafić na niszę ;)
Weź pod uwagę jednak, że konkurencja jest bardzo duża ....
____________________________________________________________________________________________________
Dobry sklep nike - tu znajdziesz najnowsze, wiosenne kolekcje
no avatar
User

timon83

Posty

11

Rejestracja

4 sie 2013, o 14:32

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: timon83 » 8 sie 2013, o 11:00

Zauważyłem wzrost tego rodzaju sklepów, czyli ze zwykłymi meblami kuchennymi. Kolega się tym zajmował, ale odkrył nowa niszę i się przekwalifikował. Mam nadzieje że nie będziesz robił mu konkurencji ale Ci powiem. Kolega otworzył sklep oferujący meble warsztatowe i magazynowe (coś takiego), w każdym razie okazało się że jest dziura na rynku i ma cały czas zamówienia. Większość tego typu regałów można było kupić tylko zagranicą o wiele drożej. :ugeek:
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]