Gdzie szukać poważnego inwestora?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Dyskutant » 6 paź 2012, o 21:35

Witam
Jakie miejsce polecacie do szukania poważnego, profesjonalnego inwestora?
Pozdrawiam i zapraszam do przeczytania, ile wynosi wysokość alimentów .
no avatar
User

filip22

Posty

10

Rejestracja

21 cze 2012, o 21:10

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: filip22 » 12 paź 2012, o 09:01

Profesjonalny i godny inwestor to wyłącznie poszukiwania osobiste w funduszach inwestycyjnych...

Czyli pukanie od jednego miejsca do drugiego
Ubezpieczenie motocykla
Kochane Wnętrza - świat aranżacji wnętrz
Wędkarstwo podlodowe - Najlepszy portal wędkarski
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Kocica » 14 paź 2012, o 09:42

A ja czytałam ostatnio fajny art w wyborczej o tzw crowdfundingu (tłum płaci za pomysły), np na kickstarter.com w usa coś takiego jest i faktycznie jak przejrzałam, to masa pomysłów i ludzi, którzy chcą mieć swój udział w realizacji czegoś fajnego i płacą np po dolarze i tak się zbiera 2 miliony. Szał.
U nas w Polsce niestety cienko to idzie, jest strona polakpotrafi.pl ale zdecydowanie słabsza
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

tapir11

Posty

6

Rejestracja

16 lis 2011, o 11:08

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: tapir11 » 28 gru 2012, o 09:30

Możesz też zainteresować się działalnością aniołów biznesu, co prawda dysponują oni mniejszym kapitałem niż fundusze, no bo w końcu swoim własnym, ale poza samą kasą oferują tez wsparcie doradcze. Więc to już zależy od tego, czego dokładnie oczekujesz od inwestora
no avatar
User

mateo_220

Posty

13

Rejestracja

8 sie 2011, o 09:40

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: mateo_220 » 17 sty 2013, o 10:30

A jakie projekty najchętniej wspierają inwestorzy? Czy są jakieś konkretne branże, spośród których najczęściej wybierają pomysły?
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: wiatrak999 » 20 sty 2013, o 22:34

mateo_220 pisze:A jakie projekty najchętniej wspierają inwestorzy? Czy są jakieś konkretne branże, spośród których najczęściej wybierają pomysły?


Projekty powinny być przede wszystkim oryginalne i wyróżniające się na tle pozostałych ofert danej branży. Jednoznacznie nie da się odpowiedzieć, który pomysł będzie dla inwestora najbardziej atrakcyjny, ponieważ ten, który spodoba się jednemu, drugiego może nie zainteresować.
no avatar
User

urszulka

Posty

22

Rejestracja

10 paź 2011, o 09:09

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: urszulka » 21 sty 2013, o 10:54

A wracając do pytania w temacie, od czego należy zacząć szukanie i gdzie najłatwiej jest znaleźć inwestora ?
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: wiatrak999 » 23 sty 2013, o 00:18

urszulka pisze:A wracając do pytania w temacie, od czego należy zacząć szukanie i gdzie najłatwiej jest znaleźć inwestora ?


Najłatwiej w Internecie, szczególnie, że powstaje sporo nowych platform na których można umieścić swoje ogłoszenie, Ja osobiście swoje zamieszczałem na symultana.org, ponieważ na stronie bodajże gazety prawnej przeczytałem artykuł o organizowanych przez nich spotkaniach z inwestorami i z ciekawości wszedłem na ich stronę.
no avatar
User

tapir11

Posty

6

Rejestracja

16 lis 2011, o 11:08

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: tapir11 » 25 sty 2013, o 09:48

urszulka pisze:A wracając do pytania w temacie, od czego należy zacząć szukanie i gdzie najłatwiej jest znaleźć inwestora ?


Co do znalezienia inwestora, najlepiej najpierw popytać znajomych, może słyszeli o firmach czy osobach chcących zainwestować w nowy projekt. Jeśli nie, to pozostaje kopalnia wiedzy, czyli internet, w którym jest sporo informacji na temat działalności inwestorów i specjalnych platform ułatwiających ich znalezienie.
no avatar
User

olab1

Posty

5

Rejestracja

27 sty 2013, o 13:14

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: olab1 » 27 sty 2013, o 13:18

Poszukaj na Darmowe ogłoszenia drobne ja tam znalazłam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron