Ile można zarobić na giełdzie?

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

bukszpan

Posty

2

Rejestracja

15 gru 2012, o 13:45

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: bukszpan » 16 gru 2012, o 10:46

Wszystko zalezy od co kupisz za ile kupisz, kiedy i kiedy sprzedaż. Nie ma górnej granicy. Znam spółki, które w okresie hossy 2003-2007 potrafiły z niecałej złotówki urosnąc do ponad 200 zł.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: krzysztofol » 19 sty 2013, o 14:39

Gra na giełdzie może przynieść fortunę, ale może też może doprowadzić do bankructwa.


_______________________
lornetki
no avatar
User

aneczka69

Posty

5

Rejestracja

12 lut 2013, o 12:32

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: aneczka69 » 12 lut 2013, o 12:43

A ile można stracić? Dużo, dzisiaj akcje TPSA spadły o 25%! Jednak można też zarobić np. na KGHM. Polecam obserwować rynek i nasłuchiwać informacji na temat inwestycji KGHM zwłaszcza w Sierra Gorda!
Najlepsza lokata zagwarantuje, że Twoje oszczędności pozostaną bezpieczne i przyniosą Ci zysk!
no avatar
User

Magdalena

Posty

9

Rejestracja

19 lut 2013, o 14:44

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: Magdalena » 8 mar 2013, o 09:24

Zastanawiam się nad zainwestowaniem gotówki na giełdzie, ale trochę odstrasza mnie to ryzyko. Co prawda lokaty już mi się znudziły. Nie da się na nich zarobić sensownych pieniędzy. Z tymi lokatami to jest kpina. Wiem, że z giełdą sytuacja wygląda inaczej. Wiem, że można dużo zarobić, ale tez wiele stracić. Ostatnio śledzę notowania i myślę w jaki sektor zainwestować - przemysł paliwowy, energetykę? Notowania kghm wyglądają całkiem całkiem. I to chyba jedna z pewniejszych i stabilniejszych spółek?
no avatar
User

waldek.kuzba

Posty

4

Rejestracja

14 maja 2013, o 15:47

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: waldek.kuzba » 14 maja 2013, o 15:52

Ja polecam inwestować w spółki dywidendowe. Trochę na GPW ich jest. KGHM to jedna z nich!
Sprawdź jakie zyski mogą przynieść lokaty bankowe.
no avatar
User

maverick88

Posty

5

Rejestracja

25 cze 2013, o 21:29

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: maverick88 » 27 cze 2013, o 08:54

Ja osobiście korzystam z pomocy analityków e-propertyrating.pl . Gdy są mi potrzebne, analizy i raporty, wiem, ze mogę na nich liczyć, bo non stop są dostępni i służą pomocą. Ich funkcjonalność jest godna polecenia.
no avatar
User

adelkaw

Posty

5

Rejestracja

9 sie 2013, o 14:08

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: adelkaw » 9 sie 2013, o 14:16

Mój znajomy miał podobno zyski na miesiąc w wysokości kilkunastu tysięcy.
Dla mnie lokaty internetowe są najwygodniejsze!
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: smyk » 2 gru 2013, o 15:48

Potencjalne zarobki zależ od wielu czynników. Ogólnego stanu gospodarki, nastrojów inwestorów, stanu spółek, indywidualnej oceny ryzyka i tysięcy innych parametrów. Warto zapoznać się z tym poradnikiem o grze na giełdzie, która jest pierwszym krokiem aby zostać giełdowym inwestorem...
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: kolaa » 8 sty 2014, o 11:43

By zarabiać na giełdzie, trzeba umieć na niej inwestować, a to wymaga praktyki i nauki. Najlepszą nauką grania na giełdzie jest praktykowanie. Mi pomogły praktyki na giełdowych wtorkach w http://biznesinstytut.pl/jak-grac-na-gi ... torki.html . Do tego zaliczyłem również kurs, przez co miałem zniżki na lekcje praktyczne. Polecam wszystkim taką formę nauki inwestowania na giełdzie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

nant3s

Posty

12

Rejestracja

14 sty 2014, o 11:25

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

Postautor: nant3s » 15 sty 2014, o 12:36

nie ważna jest ilość i cena spółek tylko to ile Ty przeznaczysz kapitału na inwetycje :) Więc skoro chcesz się w to bawić to powodzenia i uważaj by nie zakupić złej spółki ;p
Pozdrawiam i zapraszam: fenomeno.pl, gomsygnal.com.pl.
damglass.pl - uchwyty do szyb
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : Off ]