Sanepid a firmowa łazienka

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Sanepid a firmowa łazienka

Postautor: Kocica » 12 sty 2013, o 08:52

Jak w tytule:
czy są jakies konkretne wytyczne sanepidowskie co do urządzania firmowej łazienki? (firma doradczo-usługowa, żadnej żywności nie sprzedajemy ani innych takich), ale obiło mi się coś o uszy, że jak planuję remont, to nie każda rzecz z działu inspiracje łazienka (przykład) może zostać przed sanepid zaakceptowana.
Ktoś mógłby mnie bliżej w tym temacie oświecić?
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
Awatar użytkownika
User

slawole

Posty

7

Rejestracja

15 sty 2013, o 14:15

Re: Sanepid a firmowa łazienka

Postautor: slawole » 15 sty 2013, o 14:48

Jeśli masz na myśli firmową łazienkę w "zwykłej" firmie, która nie produkuje i nie przetwarza żywności to żadnych wytycznych sanepidu nie ma. Możesz łazienkę urządzić według własnego uznania i wyposażyć prawie tak jak chcesz :)
Jednak pamiętaj, że każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia pracownikom odpowiedniego zaplecza higieniczno-sanitarnego. Wytyczne znajdują się w Obwieszczeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Dziennik Ustaw, rok 2003, Nr 169, poz. 1650 w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Sanepid a firmowa łazienka

Postautor: Urban30 » 17 sty 2013, o 10:48

O, informacja od puchatka mi też się przyda.
Dzięki
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.198s | 15 Queries | GZIP : Off ]