Ubrania dla dzieci

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

zaq1

Posty

10

Rejestracja

28 wrz 2012, o 08:27

Ubrania dla dzieci

Postautor: zaq1 » 3 paź 2012, o 11:36

Zapraszam do sklepu internetowego z ciuszkami dla dzieci, http://www.miniszafa.pl
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: Urban30 » 26 lis 2012, o 13:56

Jak dobrze, że u nas dzieci już same sobie ciuchy kupują:)
To zawsze problematyczne było - bo kupując zabawki np z http://dobrodziecka.pl/sklep/czy innego sklepu, to lecisz co ci się podoba, a w ciuchach jeszcze co chwilę trzeba mierzyć dziecko, czy urosło, czy przytyło itd...
massakra
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: kaloszkowa » 26 lis 2012, o 14:09

ja jeszcze nie mam swoich pociech ale u mnie w rodzinie ciuszki to zazwyczaj były po innych maluszkach, które wyrosły albo ze szmateksu - bo wiadomo dzieci rosną jak na drożdżach :) ja mam nadzieję, że ceny w tych sklepikach są rozsądne :)
no avatar
User

majster

Posty

3

Rejestracja

14 lis 2012, o 09:10

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: majster » 26 lis 2012, o 16:46

Nie jestem zwolennikiem zakupów ubrań w internecie. Jednak to trzeba dotknąć, założyć na dziecko zobaczyć jak wygląda. No chyba że są zwroty a z tymi to różnie bywa.
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: limka » 3 gru 2012, o 15:24

fajna stronka,ciuszki też ładne,spory wybór.
no avatar
User

bartosz29

Posty

3

Rejestracja

31 gru 2012, o 13:55

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: bartosz29 » 31 gru 2012, o 14:04

Faktycznie ciekawe strony, chociaż ja również nie jestem zwolennikiem kupowania ubrań a tym bardziej obuwia w internecie. Warto przed zakupem przymierzyć, sprawdzić jakość materiału
________________________________________________________________________________________________________________
wczasy nad morzem
no avatar
User

OlgiertPoznan

Posty

17

Rejestracja

26 sty 2011, o 12:51

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: OlgiertPoznan » 3 sty 2013, o 17:58

Jeśli macie ochotę to wystawcie ogłoszenia ze swoimi produktami na http://www.dlamalenstwa.pl
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: pepper » 27 lut 2013, o 21:01

Bardzo ciekawe ubranka dla dzieci można znaleźć na stronie: http://blumore.pl/ Ostatnio zamieścili nową kolekcję dodatków komunijnych ;)
Zamawialiśmy tam ubrania dla swoich dzieciaków i są faktycznie dobrej jakości.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:10

kaloszkowa pisze:ja jeszcze nie mam swoich pociech ale u mnie w rodzinie ciuszki to zazwyczaj były po innych maluszkach, które wyrosły albo ze szmateksu - bo wiadomo dzieci rosną jak na drożdżach :) ja mam nadzieję, że ceny w tych sklepikach są rozsądne :)


Dokładnie, nie ma co inwestować w drogie i modne ciuszki dla dzieci z których w przeciągu kilki miesięcy wyrosną. Dlatego też ja również jestem zwolenniczką ubranek z drugiej ręki, takie, które albo dostaje się w spadku albo kupuje w lumpeksach czy też przez internet na portalach z ogłoszeniami.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Ubrania dla dzieci

Postautor: Piaskowa » 7 sie 2013, o 07:24

Widzę, że niektórzy z Was kupują używane ubranka dla dzieci. Ja raczej jest zwolenniczką nowej odzieży dla dzieci. Znam sklep, gdzie ubranka są bardzo tanie, więc nie ma sensu kupować używanych. Ostatnio kupiłam tam śliczne i tanie piżamy dla dzieci.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron