Najlepiej zarabiające lokaty

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

enquist

Posty

2

Rejestracja

30 cze 2010, o 20:56

Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: enquist » 1 lip 2010, o 11:55

Witam,

Nie będzie to odkryciem Ameryki jak powiem, ze najlepsze lokaty to te, które pozwalają najwięcej zarobić. W przypadku lokat pojawiają się dwa podstawowe problemy:

1) Podatek Belki - czyli od każdych odsetek Państwo zabiera nam 19%

2) Zamrożenie kapitału - aby nie stracić odsetek musimy potrzymać pieniądze przez określony z góry czas

Moim zdaniem najlepsze lokaty radzą sobie z tymi problemami dosyć dobrze. Chodzi mi o lokaty jednodniowe. W tym przypadku odsetki kapitalizowane są codziennie co pozwala na ominięcie podatku Belki. Po drugie poprzez mechanizm kapitalizacji dziennej zarabiamy trochę więcej bo nowe odsetki naliczane są już od wyższej kwoty. Po trzecie nie zamrażamy pieniędzy, bo możemy taką lokatą skasować każdego dnia i nie tracimy dotyczczas zarobionych pieniędzy.

Szukajcie więc najlepszych ofert lokat jednodniowych i tam lokujcie swoje pieniądze (jeśli chcecie inwestować bezpiecznie). Ostatnio dosyć korzystną ofertę lokat jednodniowych ma bank BPH. Dobrą ofertę ma również Mbank - możecie ją sprawdzić i założyć bezpłatne konto tutaj

Polecam również nowy rodzaj lokat, a mianowicie lokaty internetowe - dostępne w open finance.

Pozdrawiam i życzę inwestowania z sukcesami
Ucz się od najlepszych - wartościowa wiedza w zasięgu ręki
no avatar
User

abtarasew

Posty

3

Rejestracja

4 lut 2011, o 02:58

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: abtarasew » 4 lut 2011, o 03:01

Obecnie najlepsze lokaty to te, które mają codzienną kapitalizację odsetek i przez dają możliwość ominięcia podatku belki.
Lokaty bankowe - informacje i komentarze dotyczące lokat i kont oszczędnościowych.
no avatar
User

lilkali

Posty

8

Rejestracja

29 lip 2014, o 19:58

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: lilkali » 29 lip 2014, o 20:15

Ja staram się na bieżąco przeglądać rankingi lokat. Czasami można trafić na jakąś konkretną ofertę. Ostatnio np. dowiedziałam się, że w skoku wołomin do 31 lipca trwa promocja i można załozyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Oprocentowanie jest stałe a wpłata minimalna to 10K. Wydaje mi się, że oferta jest korzystna a wy jak sądzicie?
no avatar
User

arti

Posty

3

Rejestracja

10 sie 2014, o 20:38

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: arti » 10 sie 2014, o 20:43

Ale z tego co wiem to w SKOKu trzeba wpłacić jakąś kasę, żeby skorzystać z jakiegoś produktu
no avatar
User

wika28

Posty

5

Rejestracja

16 sie 2014, o 13:50

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: wika28 » 16 sie 2014, o 13:54

lilkali pisze:Ja staram się na bieżąco przeglądać rankingi lokat. Czasami można trafić na jakąś konkretną ofertę. Ostatnio np. dowiedziałam się, że w skoku wołomin do 31 lipca trwa promocja i można załozyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Oprocentowanie jest stałe a wpłata minimalna to 10K. Wydaje mi się, że oferta jest korzystna a wy jak sądzicie?

A nie masz wrażenia, że te rankingi są tendencyjne?
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: januszl » 25 sie 2014, o 15:02

Paidverts, włożone 2 tyś zł daje mi dziennie ok. 100 zł. Macie lepsze ??? :D
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: januszl » 5 wrz 2014, o 20:06

Czyli nikt nie ma lepszej, a i to co oferuję nikogo nie interesuje. No dobrze, tam trzeba było coś robić. To teraz oferta dla prawdziwych inwestorów, lub osób które szukają poważnej lokaty. Oferta firmy niemieckiej, przebija nasze o minimum 500% , legalnie, konkretnie. Można wszystko sprawdzić. Lokaty już od 40 eur, bez ograniczeń.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: Francuzik » 17 wrz 2014, o 19:10

Wiesz, może najlepiej to zapytaj tutaj http://www.comperia.pl/forum, o to na jakiej lokacie można teraz najwięcej zarobić. Podobno te krótkoterminowe sa bardziej opłacalne.
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: lucynkaa » 19 lut 2015, o 13:56

A nie orientujecie się może czy teraz taki www.mennicaskarbowa.pl/kruggerand-cena sprzyja inwestowaniu?jak wygląda sytuacja ze złotem?
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: valentyn » 1 mar 2015, o 12:45

Niskie stopy procentowe = niskie oprocentowanie lokat, ale jak kogoś to nie zraża to może sobie zajrzeć na http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 14 Queries | GZIP : Off ]