Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: Konek » 2 lip 2020, o 07:06

Cześć,
Chciałbym zapytać Was z jakiego systemu do fakturowania korzystacie w swojej firmie i czy jesteście zadowoleni z jakości oraz funkcjonalności.
Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: EmilCh » 3 lip 2020, o 11:06

Ja jestem zdecydowanie za programem RafSoft Standard jeśli chodzi o wygodną i efektywną pracę (szczególnie podczas fakturowania), dlatego odwiedź stronę https://ksiegowosc24.pl/sklep/ ponieważ akurat program RafSoft 2020 spisuje się u nas bardzo dobrze i znacząco wspiera dział księgowy ograniczając ilość prac i spraw które wymagają sprawne załatwienia.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: MaciejK » 6 lip 2020, o 06:56

Ja postawiłem na program rafsoft i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku (ale też jest miesięczna wersja próbna do sprawdzenia).
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: RafałSek » 7 lip 2020, o 12:42

Dobrze wiedzieć i na pewno wezmę pod uwagę oraz z chęcią przetestuję, bo z dotychczasowego programu nie jestem jakoś zadowolony ..
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: Adamus » 13 lip 2020, o 09:49

Ja zgodzę się z pozytywną opinią jeżeli chodzi o program RafSoft i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli szukacie skutecznego rozwiązania do efektywnej pracy w księgowości, aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie w pełni dokładne i zgodne ze standardami obecnego roku. Licencja nie jest droga, a tym bardziej że przed zakupem spokojnie można go sobie przetestować.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: Konek » 18 wrz 2020, o 15:34

Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście dam znać jak się program w codziennej pracy sprawdza!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Fakturowanie - dobry program i Wasze opinie

Postautor: EmilCh » 15 paź 2020, o 20:18

Konek pisze:Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście dam znać jak się program w codziennej pracy sprawdza!


Oczywiście nie ma za co i mamy nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego biznesu i oczywiście księgowości. My nadal stawiamy na RafSoft i oczywiście jesteśmy zadowoleni z możliwości, wygody i jednocześnie ceny za licencję. Mam nadzieję, że i u Was fajnie się sprawdzi takie ułatwienie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]