prezent na dzień chłopaka

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

prezent na dzień chłopaka

Postautor: krogullca » 7 wrz 2020, o 12:59

Co kupujecie swoim mężczyznom? Już coraz bliżej a mój facet ma zaraz na drugi dzień imieniny dlatego chcę kupić większy prezent. Narzekał ostatnio, że już jego trymer do brody średnio działa, więc tak sobie myślę,może by multitrymer babyliss mu kupić. Opinie w necie ma niezłe, można go także uzywać pod prysznicem
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: prezent na dzień chłopaka

Postautor: greta44 » 25 wrz 2020, o 11:42

kupiłaś mu ten sprzęt? Dzień chłopaka za moment, myśle że ię ucieszy a ja czekam na info czy zadowolony bo sama chcę facetowi swojemu coś takiego kupić. Babyliss ma bardzo dobrze urządzenia, z tego co mam od nich jestrem bardzo zadowolona
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: prezent na dzień chłopaka

Postautor: troll8 » 25 wrz 2020, o 16:07

Jeśli szukacie czegoś bardziej droższego ale naprawdę bardzo praktycznego, to w sklepie https://szelagstore.pl/ znajdziecie fotele TV. Takie fajne rozkładane itp. ;)
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: prezent na dzień chłopaka

Postautor: krogullca » 26 wrz 2020, o 13:32

tak, wybrałam multitrymer babyliss MT890, prezent dostanie we wtorek i wrócę z info jak się prezent udał, chociaż patrząc na opinie jakie ten trymer zbiera w sieci to mogę być spokojna ;) dużo osób go chwali
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 12 Queries | GZIP : Off ]