Forex4Free czyli jak dostać 200$ za free

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

KoPyT1

Posty

1

Rejestracja

15 kwie 2010, o 22:23

Forex4Free czyli jak dostać 200$ za free

Postautor: KoPyT1 » 15 kwie 2010, o 22:30

Dzisiaj rano otrzymałem interesująca wiadomość od mojego przyjaciela, któremu całkowicie ufam. Brzmiała ona: "Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!"

Pomyślałem sobie to niemożliwe. To jakaś ściema. Wszedłem na stronę i zacząłem szukać. Okazuje się, że firma postanowiła zrobić podobna akcję wirusową do tej zorganizowanej przy starcie Aliorbanku, gdy ten rozdawał po 100zł każdej osobie, która wzięła udział w ich akcji.
Tutaj gratyfikacja jest nieco większa za względu na fakt, że to jest zagraniczna firma i wynosi 200$. Warunków promocji jest 5.

- 200$ przysługuje pierwszym 30 000użytkowników, którzy założą konta z polecenia innej osoby, która weszła do programu (np. mojego polecenia)
- Kwota 200$ pojawi się na koncie po 24 godzinach od jego założenia
- Dostaniesz dodatkowe 20$ za każdą osobę, która dołączy do programu i zainwestuje swoje środki
- Te 200$ powinny być zainwestowane chociaż na chwilę zanim je wyciągniemy
- 75% z zysków trafia do Twojej kieszeni, a 25% idzie dla firmy.

Nie znalazłem przy tym żadnych innych kruczków, wiec postanowiłem spróbować. W najgorszym wypadku będzie niezła zabawa za cudze pieniądze.
Aby założyć konto musisz mieć wcześniej założone konto w systemie obsługi płatności Liberty Reserve (jak Paypal), co nie jest rzeczą banalnie prostą.
Może opisze to krok po kroku:
1. Najpierw wchodzimy na stronę: http://www.libertyreserve.com/?ref=U7716586 i wciskamy Create Account.
2. Wypełniamy pola wpisując pokolei: Imie , Nazwisko, email, powtórnie email, wybieramy pytanie i wpisujemy odpowiedź oraz tekst powitalny. Na końcu wpisujemy numer z obrazka i klikamy Agree
UWAGA! Informacja, która się wyświetli na nowej stronie jest bardzo ważna. Tam jest hasło do konta i pin. Tych danych nie da się później odzyskać. Zapisz koniecznie tą stronę.
3. Na adres email powinieneś otrzymać numer konta (tytuł maila :Successful Liberty Reserve Registration). Przykładowy numer konta to U4028981
Teraz możesz założyć darmowe konto i otrzymać wspomniane 200$.
4. W tym celu wchodzimy na stronę:
http://www.forex4free.org/?ref=KoPyT
Musi być to strona z linkiem partnerskim, bo inaczej konto zostanie odrzucone. Sprawdzałem!
Klikamy Sign UP
5. Wypełniamy formularz wpisując w kolejności: Imie i nazwisko, nazwę użytkownika, hasło 2 razy, nasze konto z Liberty Reserve(np. U4028981), 2 razy email, pytanie i odpowiedź, odhaczamy akceptacje regulaminu i klikamy Register
6. Teraz musimy poczekać 24 godziny i sprawdzić, czy zostały nam zaksięgowane wspomniane 200$.
7. Gdy już je będziemy mieli to powinniśmy zainwestować środki (chociaż na chwilę). Klikamy Make Deposit i klikamy Spend
Teraz mamy zainwestowane nasze środki i w drugim dniu możemy myśleć o zamknięciu konta, skończeniu naszej inwestycji i wypłacie.
Dzień drugi:
Środki mam na koncie w firmie brokerskiej. Teraz chcę je zainwestować. Efekt powinien być pozytywny. Jeśli dobrze zrozumiałem to dają 1% dziennie w trakcie promocji, ale dowiem się.
Mam 200$ i je inwestuję:
1. Po zalogowaniu klikam Make deposit. Tam powinno być 200$ widoczne.
2. Wybieram FreeForex oraz Spend funds from the Account Balance LibertyReserve i klikam Spend
3. Potwierdzam inwestycje całej kwoty (100%) i szukam zainwestowanej kasy
4.Znalazłem ją w Your Deposit, czyli są zainwestowane na 1% dziennie
Czekam do jutra, aby się przekonać, czy kasa rośnie? Ważne jest, że dali ją za darmo. Później pomyślimy o wypłacie

Pozdrawiam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 14 Queries | GZIP : Off ]