Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Voideg

Posty

1

Rejestracja

29 maja 2009, o 21:24

Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: Voideg » 29 maja 2009, o 21:26

Witam
ostatnio przeszukuję sieć w poszukiwaniu jakiegoś dobrego pomysłu na biznesu on-line
ostatnio napotkałem na taki wynalazek: darmowy sklep z gotową ofertą
z tego co wywnioskowałem, dostaję sklep a moim zadaniem jest reklama produktów które oferuje za co dostaję prowizję,
dla mnie brzmi to zbyt dobrze, musi być jakiś haczyk, jeśli ktoś miał do czynienia z tego typu działalnością to niech podzieli się swoimi doświadczeniami i odpowie na pytanie czy można na tym zarobić,
Pozdrawiam Wojtek
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: bizjazzman » 30 cze 2009, o 16:14

ja nie narzekam, nie wiem co rozumiesz tutaj pod pojęciem haczyk...

administrator nextore dba o narzędzia do sprzedaży ich produktów, zarówno do wklejania na już prowadzone strony jak i założenie zupełnie samodzielnego sklepu z ofertą adm

można zrobić sobie dwa sklepy, więc jeden zrobiłem sobie profilowany dla biznesu drugi ogólny, przypisany rozwijanemu przeze mnie portalowi o profilu partnerskim

pieniądze płyną, zgodnie z umową i własnym zaangażowaniem, prowadzą różne akcje promocyjne polegające na zbieraniu przypisanych sobie klientów na wieczność, z których będą przypisywane prowizje w razie zakupu...

fajne
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: Dawid Kowalski » 3 lip 2009, o 16:06

Jest bardzo dużo programów partnerskich oferujących gotowe strony/serwisy. Zadaniem partnera jest promowanie strony i zbieranie zamówień (resztą zajmuje się firma oferująca program) w zamian za prowizje od sprzedaży. Takie możliwości oferują m.in bankier (produkty finansowe), money (produkty finansowe), yoyopartner (produkty finansowe), ecspartners (książki, artykuły dla zakochanych, artykuły komputerowe, gadżety/śmieszne rzeczy) i wspomniany nextranet (ebooki i książki).
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: bizjazzman » 12 sie 2009, o 09:49

Złote Myśli wystartowały ostatnio z nową akcją "Loża Wtajemniczonych".

Zapowiada się ciekawie :-) lubię taki mroczny, tajemniczy, klimacik. :?
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
Awatar użytkownika
User

Mixed_pl

Posty

30

Rejestracja

3 lut 2010, o 13:02

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: Mixed_pl » 9 mar 2010, o 15:50

To się akurat zgadza,jest bardzo dużo firm które oferują gotowe strony oraz serwisy internetowe. Pozostaje jedynie pytanie o ich jakosc. Bo nie ukrywajmy,że dobrze opłacany serwer jest po pierwsze szybszy a po drugie uboższy graficznie.
www.mixed.pl - zespół na wesela,eventy
no avatar
User

BartekDOOR

Posty

7

Rejestracja

29 mar 2010, o 09:16

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: BartekDOOR » 30 mar 2010, o 08:51

Gotowe sklepy to dobry pomysł, ale założenie i prowadzenie sklepu to tylko pierwszy etap. Na powodzenie składa się wiele czynników, między innymi asortyment, jego jakość, wyjątkowość, promocja i strategia sprzedaży. Sklepy internetowe rosną jak grzyby po deszczu, więc warto kierować się zasadą - wyróżnij się, albo zgiń.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: Dawid Kowalski » 2 kwie 2010, o 13:11

BartekDOOR pisze:Gotowe sklepy to dobry pomysł, ale założenie i prowadzenie sklepu to tylko pierwszy etap.


Dokładnie się z tym zgadzam, obecnie można założyć sklep internetowy za darmo w kilka/kilkanaście minut.

BartekDOOR pisze:więc warto kierować się zasadą - wyróżnij się, albo zgiń.


Nie nazwałbym tego wyróżnieniem - tylko po prostu sprzedażą. Kiedyś znalazłem informacje, że rozpoznawalność jednego z polityków wzrosła przed wyborami z kilku do kilkudziesięciu procent, a to praktycznie wogólę nie przełożyło się na sprzedaż. Samo w sobie wyróżnienie/rozpoznawalność niewiele daje.
Awatar użytkownika
User

Mixed_pl

Posty

30

Rejestracja

3 lut 2010, o 13:02

Re: Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Postautor: Mixed_pl » 15 kwie 2010, o 11:27

Ja takze się z tym zgadzam,tylko że jest jak napisałem wcześniej: nie każdy gotowy serwis jest na tyle atrakcyjny graficznie aby przyciągnąc większa liczbę klientów. Nad wszystkim trzeba popracowac,a szata graficzna w przypadku sklepu internetowego to istotny element.
www.mixed.pl - zespół na wesela,eventy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron