Wynajmowanie mieszkań(6)???

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Mały biznesmen

Posty

8

Rejestracja

26 mar 2010, o 16:27

Wynajmowanie mieszkań(6)???

Postautor: Mały biznesmen » 2 kwie 2010, o 15:46

od jakiś 6lat odkładam pieniądze z pensji i innych resztek typu zakupy itp. uzbierałem 140tyś zł i 9tyś euro. Mam już wspólnika, a dokładnie kuzyna o kapitale niewiele mniejszym który wynosi 125tyś zł. Do końca bieżącego roku może uda nam się uzyskać 350tyś zł. Mam pare przemyśleń i bardzo dobrych, ale zarazem kosztownych planów. Jednym z nich jest wybudowanie kamienicy która będzie liczyć od 6-8 mieszkań. :D Mam już dokładny plan jak to będzie mijać, ale nie mam planu jaki kapitał będzie potrzebny do zbudowania takiej kamienicy. Mam w planach że mieszkania będą miały 42mwk, i będę dostawał za 1 mieszkanie miesięcznie 800zł. Jak muślicie, na taka kamienice będę musiał mieć jakieś 1mln??? Czy ponad???:D
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Wynajmowanie mieszkań(6)???

Postautor: Biznesforum » 2 kwie 2010, o 16:31

Myślę, że ponad 1mln, a tak na marginesie te 140k trzymasz na lokatach? Czy jakoś lepiej je pomnażasz? ;)
no avatar
User

Mały biznesmen

Posty

8

Rejestracja

26 mar 2010, o 16:27

Re: Wynajmowanie mieszkań(6)???

Postautor: Mały biznesmen » 2 kwie 2010, o 16:49

Znaczy się ja jakies 20tyś wyciągam i handluje samochodami, zawsze jest jakiś utarg. Aha i pozyczyłem koledze kase 30tyś i prowiza 3%:)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 15 Queries | GZIP : Off ]