Darmowe narzędzie on-line dla biznesu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

BartekDOOR

Posty

7

Rejestracja

29 mar 2010, o 09:16

Darmowe narzędzie on-line dla biznesu

Postautor: BartekDOOR » 29 mar 2010, o 10:18

Witam!
Podobny wątek już, co prawda, istnieje, ale ma charakter raczej badawczy, więc postanowiłem stworzyć temat, w którym moglibyśmy prezentować i wymieniać się narzędziami dla biznesu, dostępnymi w sieci.

Zacznę od siebie. Chciałbym podzielić się z wami testem inteligencji realizacji celów biznesowych (xQ). Jest to narzędzie nowatorskie, stworzone przez firmę DOOR w oparciu o metodę badawczą opracowaną przez FranklinCovey.
Odpowiadając na 20 pytań, w ciągu 24 godzin dostaniesz wyczerpujący raport z którego dowiesz się w jakim stopniu wydajna jest Twoja firma, jaka jest skuteczność realizacji celów, oraz w których sferach funkcjonowania występują usterki.

Średnia wartość xQ wynosi zaledwie 59/100, co oznacza, że polskie firmy wykorzystują zaledwie nieco połowę swojego potencjału. Co z całą resztą?
80% pracowników deklaruje, że zna podstawowe, główne cele swojej organizacji, natomiast zaledwie 20% potrafi je prawidłowo przytoczyć. Jak wpływa to na jakość pracy?

Darmowa wersja testu Inteligencji Realizacji Celów Biznesowych, dostępna jest dla wszystkich forumowiczów pod tym adresem<<.

Zapraszam.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Darmowe narzędzie on-line dla biznesu

Postautor: Dawid Kowalski » 29 mar 2010, o 23:02

Dosyć ciekawe narzędzie marketingowe do pozyskiwania adresów/kontaktów przyszłych klientów. Stosunkowo często używane. Spotkałem się z pojęciem "gifting".

Co do samego Coveya zawsze kojarzył mi się bardziej z zarządzaniem czasem (matryca zarządzania czasem oraz "czterema ćwiartkami") niż xQ chyba ze nie chodzi o tego samego Coveya.

.
no avatar
User

BartekDOOR

Posty

7

Rejestracja

29 mar 2010, o 09:16

Re: Darmowe narzędzie on-line dla biznesu

Postautor: BartekDOOR » 30 mar 2010, o 10:02

To dobrze, że kojarzysz Coveya z zarządzaniem czasem, ale to nie jedyny obszar, na którym działają. Na ich stronie firmowej znajduje się kwestionariusz do tego samego testu, niestety tylko w wersji demo... http://xq.franklincovey.com/survey/demo ... p?s=9f276b a tu więcej o FranklinCovey's xQ w anglojęzycznej wersji: http://www.franklincovey.com/tc/solutio ... xq-service
no avatar
User

krzysztof7

Posty

2

Rejestracja

8 kwie 2010, o 16:10

Re: Darmowe narzędzie on-line dla biznesu

Postautor: krzysztof7 » 8 kwie 2010, o 16:29

Nie jest to co prawda darmowe narzędzie dla biznesu, ale posiada okres testowy 45 dni.
Myślę jednak, że warto w tym wątku o nim wspomnieć. Otóż jest to http://www.faktury.iwystaw.pl/ , które pozwala na łatwy monitoring płatności w firmie, zarządzanie i wystawianie faktur oraz innych dokumentów finansowych.
Wydaje mi się, że warto się z nim zapoznać.
Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]