Energia w firmie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

digers

Posty

13

Rejestracja

19 wrz 2012, o 14:04

Energia w firmie

Postautor: digers » 15 paź 2012, o 21:13

Witam,
wiem, że to może nie miejsce na takie rzeczy ale muszę się czymś z wami podzielić. A mianowicie prowadzę małą firmę, a mianowicie ubezpieczenia...do czasu korzystaliśmy z lokalnego dostawcy prądu i bardzo nas dziwiły wysokie opłaty a dodatkowo czasami zdarzały się zaniki energii. Wtedy postanowiliśmy przenieść się do Energi. Teraz płacimy dużo mniej a w dodatku prąd zawsze mamy. Oferują bardzo szeroki wachlarz najróżniejszych ofert. Sprawdźcie sobie sami ;)
no avatar
User

heniu74

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 16:01

Re: Energia w firmie

Postautor: heniu74 » 17 paź 2012, o 07:02

Lokalny tzn jaki ?
Jeśli zdecydujesz się na przegrywanie kaset będziesz mógł posłuchać piosenek, których obecnie nie ma na czym odtwarzać - etykiety na butelkę
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Energia w firmie

Postautor: Kocica » 28 lis 2012, o 10:43

Ja też mam prąd zawsze, a dużo nie płacę:)
My połączyliśmy taniego dostawcę + oświetlenie LED (<--stąd) racjonalnie używane i razem nam wychodzi w ten sposób naprawdę tanio na rachunkach za prąd.
Opłaca sie trochę w energooszczędne żarówki zainwestowac i potem czerpać zyski.
no avatar
User

DagmaraRycek

Posty

6

Rejestracja

14 gru 2012, o 11:56

Re: Energia w firmie

Postautor: DagmaraRycek » 14 gru 2012, o 12:09

U nas w firmie najgorsza jest zima. Ogrzewanie jest bardzo słabe i trzeba je wspomagać elektrycznymi nagrzewnicami co jest bardzo kosztowne
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Energia w firmie

Postautor: Urban30 » 20 sty 2013, o 16:11

DagmaraRycek pisze:U nas w firmie najgorsza jest zima. Ogrzewanie jest bardzo słabe i trzeba je wspomagać elektrycznymi nagrzewnicami co jest bardzo kosztowne


Wow, elektryczne dogrzewanie się faktycznie tanie nie jest. Oświetlenie na led (np na http://swiatswiatla.pl/) zmieńcie, i może faktycznie dostawca energii wtedy tańszy by sie przydał
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Energia w firmie

Postautor: kolaa » 4 lut 2014, o 19:42

Jeśli szukacie firmy, która zaprojektuje wam profesjonalne centralne ogrzewanie, polecam firmę Eran - http://eran.com.pl/ . Gwarancja jakości oraz profesjonalnie wykonanej instalacji centralnego ogrzewania.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Energia w firmie

Postautor: valentyn » 11 maja 2014, o 15:39

powiem wam, że ja rynku energii to w ogóle nie ogarniałem, a jak miałem samodzielnie szukać oferty sprzedawcy, która odpowiadałaby potrzebom mojej firmy to po 5 min rezygnowałem, bo dla mnie to zbyt męczące i nudne, jakiś czas temu przypadkowo trafiłem na serwis http://enerad.pl/ gdzie jest porównywarka cen prądu, w kilka chwil ją uzupełniłem i wyszło, że za prąd miesięcznie przepłacałem 55 zł :/ od razu zdecydowałem się na zmianę sprzedawcy
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Energia w firmie

Postautor: arekk » 14 sie 2014, o 11:32

Pod ogrzewanie podłogowe należy wybrać specjalny podkład pod panele zapewniający mały opór ciepła oraz dobre wygłuszenie. Ja podkład pod panele kupowałem w Podłogi24. Tutaj macie link do wszystkich podkładów http://podlogi24.net/podkady-pod-panele ... 515_1.html. Ma on doskonałe parametry, zapewniające dobre funkcjonowanie całego układu. Polecam.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Energia w firmie

Postautor: zyjes » 19 sie 2014, o 09:31

Musisz sobie przeliczyć ile w to wszystko chcesz zainwestować i czy będzie taniej niż dotychczas, po np. rocznym rozliczeniu. Jest taka strona internetowa "Centrum Domowego Ciepła 24" - cdc24.pl oferują tam różnorodne paliwo właśnie. Jest też kilka poradników na co się zdecydować, a czego nie kupować.
Awatar użytkownika
User

Bartek

Posty

30

Rejestracja

16 maja 2014, o 09:08

Re: Energia w firmie

Postautor: Bartek » 15 wrz 2014, o 08:47

A czy jest naprawdę taniej?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.191s | 13 Queries | GZIP : Off ]