Monitoring od najlepszego producenta

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Monitoring od najlepszego producenta

Postautor: danny4231 » 9 kwie 2019, o 08:18

Zarówno monitoring wizyjny, jak i pozostałe systemy alarmowe zawdzięczam kapitalnej ofercie Electronics Box http://www.ebx.pl/ . Jestem pod ogromnym wrażeniem ich jakości. Kolejna sprawa, taka forma ochrony bardzo się sprawdza. Mamy pod kontrolą cały obiekt, raz już zdarzyło się odstraszyć potencjalnych złodziejaszków!
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Monitoring od najlepszego producenta

Postautor: troll8 » 10 maja 2019, o 15:27

A ja sam zakładałem monitoring, ale w domu. ;p Wszystko poszło super, wystarczyło trochę poczytać o tym. No i kupiłem jeszcze mobilny domofon z tej https://elektromaniacy.pl/product-pol-4 ... R-2GN.html strony.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Monitoring od najlepszego producenta

Postautor: dona3 » 23 maja 2019, o 15:53

Monitoring wizyjny CCTV zamówiliśmy od Audio Art audioart.pl/ . Ogromne wrażenie zrobiła na nas jakość obrazu i wizji, dzięki której mamy bardzo dobry wgląd na to, co się dzieje. Dokładnie na takim efekcie nam zależało!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Monitoring od najlepszego producenta

Postautor: Adamus » 21 cze 2019, o 22:04

Myślę, że możesz również sprawdzić propozycje od JBPartner. Ja ostatnio trafiłem na model KZ5, który zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie ze względu na jakość wykonania i ilość funkcji jednocześnie w rozsądnej cenie. Dlatego jeśli znajdziesz chwilę wolnego to polecam go lepiej sprawdzić, bo można za nieduże pieniądze stworzyć monitoring który będzie w stanie posłużyć Wam wiele długich lat i zarówno pora zimowa, jak i wysokie temperatury również nie są w stanie im zagrozić.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Monitoring od najlepszego producenta

Postautor: agatka » 4 sie 2020, o 11:46

Jeśli mówimy o najlepszym monitoringu przeznaczonym do nadzorowania pracy floty samochodowej, to z pewnością warto zainteresować się ofertą Verizon Connect
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 15 Queries | GZIP : Off ]