Prawnik w firmie

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

djmarry

19

4 lut 2020, o 13:02

Re: Prawnik w firmie

Postautor: djmarry » 17 lut 2020, o 18:42

No prowadzenie firmy to coś naprawdę bardzo wymagającego. Trzeba jednak umieć zarządzać czasem, ludźmi, no i oczywiście pieniędzmi. Czasami nawet zdarzają się pojawiać jakieś problemy i wtedy czasami sami nie możemy sobie poradzić.. Słyszałam od koleżanki, że ona wszystkie decyzje uzgadnia ze swoimi adwokatami z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, by mieć pewność że dobrze robi i się nie pogrąży w jakieś gorsze porachunki.
no avatar
User

Kleo

258

25 mar 2016, o 17:44

Postautor: Kleo » 25 lip 2020, o 16:40

Dużo również zależy od waszego podejścia do sprawy. Ja zawsze staram sie takie kwestie prawne rozwiązywać z prawnikami. Polecam z Łodzi kancelarie Sobczak Maciejewska. Na ich zaangażowanie mogłam zawsze liczyć, mam z nimi podpisaną stalą współpracę i absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć.
no avatar
User

Inatka93

71

5 paź 2017, o 16:15

Postautor: Inatka93 » 31 lip 2020, o 09:18

Prawnik w firmie jest potrzebny, bo codziennie możemy się spotykać z różnymi przeciwnościami i nie tylko. Dlatego ja uważam, że warto zapytać w kancelariach takich jak Capital Legal o pomoc. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć, jak w danej sytuacji się zachować, ale też jak sobie z danym problemem poradzić. A to jest przecież bardzo, ale to bardzo ważne.
no avatar
User

vulrik

7018

1 sie 2020, o 15:29

Postautor: vulrik » 8 sie 2020, o 16:30

no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia