APTEKA INTERNETOWA

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: pawel30 » 2 lip 2020, o 19:43

W sieci możesz znaleźć znacznie więcej środków na różne dolegliwości np. leczenie odleżyn https://zagojeni.pl/rany-trudno-gojace- ... sza-pomoc/ W stacjonarnych punktach nie zawsze jest wszystko, a czas sprowadzenia może wynieść dłużej.
no avatar
User

agatamarko

Posty

65

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: agatamarko » 19 sie 2020, o 21:17

ja zrobiłam teraz większe zapasy do domowej apteczki, kupiłam m.in. multilac, lubię ten synbiotyk, bo ma dużo szczepów bakterii, wspiera florę bakteryjną i nie trzeba go trzymać w chłodzie.
no avatar
User

agatamarko

Posty

65

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: agatamarko » 27 wrz 2020, o 15:33

zamówiłam sobie teraz w aptece maxi3vena, mam w planach postosować przez miesiąc, dwa, koleżanka mi poleciła na bolesne nogi, przez to że pół dnia sieze przy biurku to coraz ciężej to znoszę i nogi mi puchną, bolą, nawrt skurcze mnie łapią w nocy
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: greta44 » 21 paź 2020, o 21:52

Ostatno się dowiedziałam, że doz ma fajną akcję dla seniorów, jeśli będą kupować między 8 a 12 to na leki mają rabat 20%. W dzisiejszych czasach gdzie wszystko tak drożeje to na pewno taka akcja seniorów ucieszy
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: stoperek » 25 maja 2023, o 04:18

Osobiście mogę Wam w tym temacie polecić aptekę internetową którą znajdziecie na stronie https://aptekapotencja.com/ W jej asortymencie znajdziecie wiele skutecznych leków na potencję bez recepty. Oferta dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Leki są dostępne w różnych pojemnościach, dzięki czemu, łatwiej wybrać pakiet dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Jestem pewna że znajdziecie coś odpowiedniego.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.198s | 13 Queries | GZIP : Off ]