Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

admowski

Posty

2

Rejestracja

12 sie 2014, o 13:10

Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: admowski » 12 sie 2014, o 13:13

Prowadzę usługi ślusarsko-mechaniczne i mam magazyn połączony z biurem. Bywając często w rozjazdach bądź załatwiając sprawy jestem na hali bądź poza firmą. I tutaj mam problem. Pozwalam pracownikom na samodzielne korzystanie z magazynu, przecież dla jakiś kilku śrub czy sworznia nie będę blokował wejścia. Aczkolwiek przez ostatni czas jakoś za szybko ubywa mi materiału. Nie chcę nikomu zarzucać złodziejstwa aczkolwiek wolałbym po cichu wyeliminować takie sytuacje. Może ktokolwiek powie mi jak w dyskretny sposób można skontrolować sytuację, żeby nie zrobić ambarasu w firmie i złapać osobę która ma zbyt szybkie rączki do cudzych rzeczy? Wiem, że są różne ukryte kamerki itp. sprzęt do nagrywania ale zbytnio się na tym nie znam i nie chciałbym wpakować pieniędzy a potem żałować, że kupiłem coś nieodpowiedniego. Z góry dzięki za pomoc.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: razor » 12 sie 2014, o 17:17

Jakiś dobry sklep detektywistyczny albo spyshop, dosyć dużo takowych w sieci i dużych miastach.
Na pewno coś doradzą, polecam kontakt!
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: armani » 13 sie 2014, o 08:41

razor pisze:Jakiś dobry sklep detektywistyczny albo spyshop, dosyć dużo takowych w sieci i dużych miastach.
Na pewno coś doradzą, polecam kontakt!


Razor ma rację. Ktoś ogarnięty w tym temacie najlepiej Ci doradzi. Sam korzystałem z pomocy takiego sklepu kiedy kupowałem ukrytą w budziku kamerkę do kontroli niani.
Mimo, że sprzęt nie najtańszy to naprawdę warty swojej ceny. Nawet moi znajomi zdecydowali się na zakup takowej ;)
no avatar
User

admowski

Posty

2

Rejestracja

12 sie 2014, o 13:10

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: admowski » 13 sie 2014, o 13:43

A co to za kamerka, może właśnie takie coś byłoby w porządku. Mógłbyś cokolwiek więcej o niej napisać, łatwo się domyślić, ze coś z nią nie tak na pierwszy rzut oka?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: armani » 14 sie 2014, o 08:11

admowski pisze:A co to za kamerka, może właśnie takie coś byłoby w porządku. Mógłbyś cokolwiek więcej o niej napisać, łatwo się domyślić, ze coś z nią nie tak na pierwszy rzut oka?


Najlepiej sam zobacz co i jak http://www.spyshop.pl/kamera-ip-dvr-32w ... t-472.html
U mnie nawet żona nie wiedziała, że mamy takie coś. Pytała po co nam taki zegarek.
Akurat pod tym względem córeczki jestem o wiele bardziej przeczulony ;)
Ja chciałem mieć dostęp do video 24 na/h ale są też wersje, bez zdalnego dostępu przez internet.
Zresztą jeśli jesteś zainteresowany czymś takim to tak jak wyżej to kontakt ze sprzedawcą będzie najlepszy.
no avatar
User

lukas56

Posty

1

Rejestracja

11 lis 2015, o 16:44

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: lukas56 » 11 lis 2015, o 16:45

Tych urzadzen szpiegowskich troche jest. Najlepiej by kupic kamerke która bedzie dyskretna. U nas w firmie korzystamy np. z kamerek ukrytych w czujniku ruchu: www.alfatronik.com.pl/wewnetrzna-kamera ... p-227.html
no avatar
User

andrzejbo

Posty

1

Rejestracja

6 gru 2015, o 21:14

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: andrzejbo » 6 gru 2015, o 21:14

Ja mogę polecić taką kamerkę: www.spy-center.pl/kamera-ip-ethernet-wi ... p-251.html nagrywa obraz w bardzo dobrej jakosci i nie rzuca sie w oczy.
no avatar
User

Rose

Posty

19

Rejestracja

5 sty 2016, o 16:01

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: Rose » 5 sty 2016, o 23:05

Najlepiej to kamery założyć i zarejestrować nagranie kradzieży.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: Johen » 17 cze 2020, o 10:06

Myślę że jakiś monitoring sprawdzi się tutaj idealnie. Na stronie https://sklep-seko.pl/ można znaleźć te i wiele innych sprzętów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: agatka » 1 lip 2020, o 11:37

W branży transportowej można przezornie zainstalować monitoring GPS w pojazdach https://www.verizonconnect.com/pl/ aby sprawdzać, czy dany kierowca nie pozwala sobie na zbyt dużo, również w kwestii korzystania z pojazdu w czasie wolnym (a więc defacto kradzieży paliwa pracodawcy ;^))
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.206s | 13 Queries | GZIP : Off ]