dobra firma transportowa

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Owelka

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2016, o 11:04

Re: dobra firma transportowa

Postautor: Owelka » 19 maja 2019, o 16:54

Jaka firma sprawdzi się, gdy szykujemy się do kilku przeprowadzek - zarówno mieszkań, jak i biura? Transport może być dość kłopotliwy, wiele niestandardowych rzeczy. Jakiś czas temu trafiłam na ciekawą ofertę od firmy TDU Przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Mieliście okazję już korzystać z ich usług? Wygląda na to, że w pełni profesjonalnie podchodzą do zadań, ceny są według mnie okazjonalne (na stronie można znaleźć także cennik). Podoba mi się, że wszystko jest tak przejrzyście przedstawione i dobrze opisany zakres usług. Lubię takie konkrety.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: dobra firma transportowa

Postautor: ninja_84 » 16 paź 2019, o 08:48

Jeśli chodzi o pakowanie przemysłowe to moim zdaniem wszystko odbyło się prawidłowo i na mocy najwyższych standardów, sama nie wiem, co tam mogło nie zagrać.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

miki789

Posty

27

Rejestracja

31 gru 2015, o 08:05

Re: dobra firma transportowa

Postautor: miki789 » 8 lis 2019, o 10:59

Ze znalezieniem dobrych spedytorów nie ma problemu, bo firm jest wiele. Ale trzeba mieć jakiś sprawdzony dobry kontakt. Nam polecono keyo.pl/ i możemy z perspektywy ponad pół roku współpracy powiedzieć, że rzeczywiście był to dobry wybór i ta firma naprawdę bardzo dobrze sobie radzi, profesjonalnie wykonuje swoje zadania, spedytorzy są bardzo dobrze przygotowani do pracy.
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: dobra firma transportowa

Postautor: drabbie » 1 gru 2019, o 15:06

Bardzo dobrą firmą transportową jest Cargo Transport http://cargotransport.com.pl/, już od jakiegoś czasu korzystamy z ich usług i z doświadczenia mogę każdemu polecić. Dobre warunki współpracy to nie wszystko, są rzetelni i zawsze transport dociera na czas.
no avatar
User

graczgieldowy

Posty

2

Rejestracja

27 kwie 2020, o 21:02

Re: dobra firma transportowa

Postautor: graczgieldowy » 27 kwie 2020, o 21:03

Takich firm jest cala masa.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: dobra firma transportowa

Postautor: agatka » 7 maja 2020, o 23:47

Dobra firma transportowa=taka z dobrym monitoringiem GPS, dobrą ofertę tego typu zdaje się mieć VerizonConnect
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: dobra firma transportowa

Postautor: Melonik » 2 cze 2020, o 13:47

W takim przypadku potrzebujesz odpowiednich euro palet. Przecież towar trzeba przewozić na paletach bo takie sa wymagania, Możesz takie palety dostać tutaj https://saspalety.pl/ , w tym zawodzie na pewno jest to wymagane.
no avatar
User

Zbigniewstodola

Posty

6

Rejestracja

12 cze 2020, o 21:38

Re: dobra firma transportowa

Postautor: Zbigniewstodola » 12 cze 2020, o 21:47

Warto się tez dowiedzieć jakie rzeczy są wymagane w Ukrainie jeśli chodzi o przewóz przez ich granice żywności
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: dobra firma transportowa

Postautor: agatka » 7 wrz 2020, o 06:15

Potwierdzam słowa przedmówcy, szczególnie wykorzystywanie samochodów przez kierowców poza godzinami pracy jest plagą, a z jakościowym systemem monitoringu GPS (u nas w firmie używa się tego od Verizon Connect)
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: dobra firma transportowa

Postautor: tomekB » 28 lip 2021, o 12:00

W sprawie transportu intermodalnego to zgłoście się do NTQ Intermodal https://ntqintermodal.pl/ To specjaliści sprawnie organizujący usługi przewozowe intermodalne, połączenia pomiędzy portami w Gdyni i Gdańsku a terminalem kontenerowym w Ełku a także obsługę ładunków kontenerowych. W 100 % u mnie się sprawdzają, współpraca przebiega bardzo dobrze, firma działa solidnie, jest doskonale zorganizowana.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.221s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron