restauracja franczyza

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

restauracja franczyza

Postautor: greta44 » 5 kwie 2020, o 14:37

Ktoś z was otwierał tego typu restauracje? Które sieci polecacie?
no avatar
User

oedagrasso

Posty

4

Rejestracja

13 kwie 2020, o 13:52

Re: restauracja franczyza

Postautor: oedagrasso » 15 kwie 2020, o 17:57

Dzień dobry, jeżeli myśli Pani o otwarciu lokalu gastronomicznego to koncept pizzerii DaGrasso na zasadzie franczyzy z pewnością Panią zainteresuje. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: restauracja franczyza

Postautor: cupriak » 19 kwie 2020, o 16:32

Ja mogę z kolei doradzić wam firmę od wykonywania mebli restauracyjnych na zamówienie. Firma to super specjaliści, mają dobre pomysły a meble wykonują piękne. Nie boją się nietypowych projektów. Ta firma to Womeb z Gdyni http://womeb.com.pl/ Dla nas wykonali piękne, solidne i oryginalne meble, wykonane z dobrych materiałów. Zdecydowanie jesteśmy z ich usług zadowoleni, tym bardziej że ceny mają w porządku.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: restauracja franczyza

Postautor: greta44 » 26 kwie 2020, o 16:01

jaką kwotą trzeba mniej więcej na start dysponować? Ile miesięcznie to kosztuje?
no avatar
User

oedagrasso

Posty

4

Rejestracja

13 kwie 2020, o 13:52

Re: restauracja franczyza

Postautor: oedagrasso » 30 kwie 2020, o 05:26

greta44 pisze:jaką kwotą trzeba mniej więcej na start dysponować? Ile miesięcznie to kosztuje?


Dzień dobry! Greta44, opłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Jest także opłata miesięczna: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu). Koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: restauracja franczyza

Postautor: jastarka » 8 cze 2020, o 10:37

Ja nie mam restauracji, ale mój brat prowadzi taki biznes. Wszystko dobrze szło i się rozwijało, ale pewnego razu jakieś dziwne opinie zaczęły krążyć w sieci na temat tego miejsca. Że brudno, długo się czek ana jedzenie itp, oczywiście to wszystko było nieprawdą. Prawdopodobnie to była konkurencja, ale żeby nie potracić klientów to Marek skontaktował się z agencją http://erzecznik.com.pl/ żeby pomogła mu ratować wizerunek firmy.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: restauracja franczyza

Postautor: oli32 » 25 sie 2021, o 17:01

Według mnie prowadzenie restauracji w ramach franczyzy jest świetnym pomysłem, bo coraz więcej znanych marek proponuje taką formę współpracy. Można sporo zarobić, a przy okazji liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów marki, którzy dzielą się praktycznymi wskazówkami. Wiele porad i lista firma działających na franczyzie jest też na stronie https://franczyzawpolsce.pl .
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.331s | 13 Queries | GZIP : Off ]