Wysokiej jakości materac

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Wysokiej jakości materac

Postautor: arabika » 4 maja 2020, o 17:00

Hej wszystkim.
Zapewne każdy z nas szukał kiedyś już materaca do łóżka i ja również wiem jak trudny jest to wybór. Odkąd trafiłam na materace https://godre.pl/blog/materace-gdynia to już wiedziałam, że to będzie akurat to czego potrzebujemy. W końcu chyba każdy z nas lubi spać komfortowo.
no avatar
User

Alinowy

Posty

1

Rejestracja

6 maja 2020, o 17:13

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: Alinowy » 6 maja 2020, o 17:18

Dla mnie dobre jakościowo materace to takie, które są certyfikowane. Takie najpopularniejsze to Oeko Tex dotyczące bezpieczeństwa i nieszkodliwości materiałów użytych w materacu i certyfikat jakości AEH, gdzie materac przechodzi mnóstwo testów. Poki co widzę, materace Curem mają obydwa, ja mam model "reg" i jestem zadowolony
no avatar
User

Almania

Posty

1

Rejestracja

7 maja 2020, o 11:08

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: Almania » 7 maja 2020, o 11:12

A jakiego typu materace polecacie? pankowe czy kieszeniowe? Wiem, że będę kupować materac z Hildinga ale nie wiem jeszcze jaki model.
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: febe » 25 maja 2020, o 08:33

Jak dla mnie zdecydowanie materac kieszeniowy! Super dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa
no avatar
User

KamilGr

Posty

3

Rejestracja

19 paź 2018, o 10:41

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: KamilGr » 26 maja 2020, o 08:55

Moim zdaniem w każdej sypialni świetnie sprawdzi się materac na wymiar. Odkąd śpię na takim materacu https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-140x200-cm-do-spania znacznie lepiej się wysypiam i wstaję zawsze wypoczęty. Dzięki dopasowaniu materaca do mojej wagi, wykazuje on idealną wręcz twardość gwarantującą mi najwyższy komfort podczas każdego wypoczynku. Zdecydowanie polecam takie dodatki do sypialni.
no avatar
User

ciaomania

Posty

1

Rejestracja

29 maja 2020, o 18:55

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: ciaomania » 29 maja 2020, o 19:10

Jestem zwolenniczką materacy piankowych i to certyfikowanych. Wtedy przynajmniej mam pewność, że jest wszystko w porządku. Teraz mam materac od Hildinga "Dance" i jestem zadowolona. Pozdrawiam i polecam
no avatar
User

lonawa

Posty

1

Rejestracja

30 maja 2020, o 21:54

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: lonawa » 30 maja 2020, o 21:57

Ja kupowałam droższy materac ale warto było wydać trochę więcej pieniędzy bo tak dobrej jakości nawet się nie spodziewałam. Mega wygodny, komfortowy, pianka gęsta no i dość wysoki. Polecam każdemu materace Curem. Ja mam akurat model 'EXE'
Pozdrawiam
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: arabika » 1 cze 2020, o 18:40

Mogę jeszcze dodać, że kolejnym moim zakupem był oczywiście również nowy materac z https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania i jak najbardziej jestem z niego bardzo zadowolona. Tym bardziej, że teraz wiem już jak to jest wstawać rano o wiele bardziej wypoczętym niż do tej pory.
no avatar
User

Aboney

Posty

4

Rejestracja

29 cze 2020, o 12:38

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: Aboney » 29 cze 2020, o 12:49

Dobry materac jak i łóżko może polecić i pomóc wybrać projektant wnętrz. Nam pomogła: www.zalubskastudio.pl
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Wysokiej jakości materac

Postautor: arabika » 5 lip 2020, o 12:01

Kiedy jeszcze nie zdecydowaliśmy się na wybór materaca to czasami po prostu jest lepiej zrobić to powoli. Jak dla mnie dużo bardzo wniósł artykuł https://ranking-materacy.pl/materac-pia ... lateksowy/ gdzie fajnie opisano czym charakteryzuje się materac piankowy, a czym lateksowy. Oczywiście również zadbano o to aby każdy wybrał mądrze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 15 Queries | GZIP : Off ]