Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Postautor: Konek » 21 maja 2020, o 06:58

Hej!
Szukam dobrego sklepu z szerokim wyborem wyposażenia gastronomicznego do kuchni, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi gdzie tego szukać i przede wszystkim w jakim sklepie będę mógł liczyć jednak na najlepsze ceny, bo dopiero planujemy biznes i nie mam w tym zakresie odpowiedniego doświadczenia.
Z góry dzięki :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Postautor: RafałSek » 21 maja 2020, o 07:08

My w ostatnim czasie do naszej kawiarni potrzebowaliśmy nowego ekspresu do kawy, bo jednak stary już kompletnie nie był wydajny i tylko marnował świetnej jakości kawę. Dlatego trochę poszukaliśmy i w Invest Horeca bez problemów udało nam się dobrać odpowiedni (kolbowy) https://investhoreca.pl/ekspresy-do-kaw ... zne-mlynki w rozsądnym budżecie i do tego przy samej realizacji nie było najmniejszych problemów ;)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Postautor: EmilCh » 29 maja 2020, o 06:32

My do naszego punktu gastronomicznego przy plaży już kupiliśmy nowy sprzęt między innymi frytownice gazowe https://investhoreca.pl/c/1948/frytowni ... lniki.html mamy nadzieję, że na wakacje wszystko się już uspokoi i będziemy mogli zacząć efektywniej działać i obsługiwać głodnych klientów :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Postautor: Konek » 31 maja 2020, o 17:46

Dzięki wielkie za podpowiedzi i czekam na kolejne informacje! Mam nadzieję, że z Waszą pomocą jednak te zakupy pójdą mi znacznie sprawniej.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii

Postautor: Adamus » 31 maja 2020, o 20:43

Trudno się z Wami nie zgodzić, ponieważ sam miałem okazję korzystać kilka ładnych miesięcy temu z usług Invest Horeca i wszystko poszło sprawnie, a do tego bez problemów odnośnie zakresu cen i podejścia obsługi. Zamawialiśmy tutaj gofrownice, frytownice, grille elektryczne itd. Poszło sprawnie, nie mamy na co narzekać :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]