Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: wamies » 1 mar 2020, o 18:59

W tym przypadku warto sprawdzić ofertę http://roletypremium.pl/. Wysoka jakość wykonania i trwałość na wiele lat.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: Karlotta » 3 mar 2020, o 16:20

To może takie karnisze elektryczne, jak te w sklepie https://strefa-comfortu.pl/ ? To chyba dość fajny system, który wygląda nowocześnie i profesjonalnie, czyli w sam raz do biura.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: rollos » 6 kwie 2020, o 17:01

Dobry wybór będziecie mieć w pruszkowskiej firmie Iskra Rolety http://www.iskrarolety.pl/ Czeka was tam mega dobra jakość plus rozsądne ceny rolet, dlatego ta firma nam się spodobała. Mają rolety różnego typu a także żaluzje, plisy czy wertikale, także na pewno znajdziecie tam idealne dla siebie rozwiązanie.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: Johen » 25 maja 2020, o 09:40

My zamawialiśmy rolety od firmy Roltex z Wrocławia. Zdecydowanie są godne polecenia :) Wysoka jakość i dobra cena zawsze przekonuje.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: troll8 » 1 sie 2020, o 08:37

Do biura chyba fajnie nadawałyby się takie żaluzje a nie rolety, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ja sama zamawiałam od firmy FILL, która jest producentem takich rolet i żaluzji i wykonują oni na wymiar żaluzje nawet drewniane. Mają naprawdę fajną ofertę, a poza tym szybko się wyrabiają ze zleceniami. Myślę że by wam się spodobały.
no avatar
User

cranium

Posty

19

Rejestracja

24 sie 2020, o 11:53

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: cranium » 12 lis 2020, o 09:10

Ja zamontowałem u siebie rolety dzień noc Rzeszów. I dla mnie to najlepszy wybór. Idealnie się sprawdzają.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: Ailis » 22 maja 2021, o 23:34

Planując zakup żaluzji do naszego domu oraz do firmy wpisałam w wyszukiwarkę - żaluzje fasadowe wrocław. Natrafiłam na stronę firmy Słoneczny Dom, która specjalizuje się w realizacji zamówień na żaluzje, rolety i markizy. Umówiliśmy się z przedstawicielem i omówiliśmy szczegóły. Muszę przyznać, że żaluzje prezentują się wspaniale. Mogę polecić dalej!
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: yupixer » 23 lip 2021, o 04:25

Lepszym wyborem będą markizy zewnętrzne. One ograniczają nagrzewanie winętrza, dzięki temu spada koszt utrzymania klimatyzacji. Poza tym są od wewnątrz prześwitujące, dzięki temu widzimy co się dzieje za oknem, więc w biurze jest lepsza atmosfera, co wpływa pozytywnie na wydajność pracowników.
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: arabika » 26 wrz 2021, o 09:16

Moim zdaniem sprawdź kilka rozwiązań które cię najbardziej interesują i wtedy będziesz dokładnie wiedział jakie rolety to jest najlepsze rozwiązanie dla ciebie. W sumie ja teraz chcę kupić takie rolety które są wykonane z materiału termoizolacyjnego. W końcu moje pomieszczenia nie będą się nagrzewały.
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Szukam dobrych rolet wewnetrznych do biur

Postautor: stoperek » 3 paź 2021, o 00:26

Bardzo duży wybór masz tutaj https://www.termalux.net/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 15 Queries | GZIP : Off ]